Cztery lata bez wyjazdowego gola Luisa Suáreza w Lidze Mistrzów

Julia Cicha

8 maja 2019, 18:00

Mundo Deportivo

92 komentarze

Odpadnięcie Barcelony z Ligi Mistrzów w starciu z Liverpoolem sprawia, że seria Luisa Suáreza bez bramki na wyjeździe w europejskich rozgrywkach wydłuży się do przynajmniej czterech lat.

Urugwajczyk strzelił swojego ostatniego gola 16 września 2015 roku na stadionie olimpijskim w Rzymie. Miało to miejsce w spotkaniu fazy grupowej z Romą. Od tamtej pory napastnik nie trafił do siatki na wyjeździe w Lidze Mistrzów. Niechlubna seria Suáreza trwa już więc aż 18 spotkań. We wszystkich pojedynkach, z wyjątkiem starcia ze Sportingiem, zawodnik rozegrał pełne 90 minut. Jeśli dodamy do tego 69 minut z meczu z Romą (gol padł w 21. minucie), otrzymamy serię 1688 minut bez bramki.

Urugwajczyk był bardzo blisko sukcesu na Old Trafford, ale po jego strzale piłka odbiła się od Luke’a Shawa, na którego konto zapisano bramkę. Sam Suárez uważa jednak tego gola za swojego, co oznajmił na konferencji prasowej przed pojedynkiem z Liverpoolem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie no po co nam Jovic, przecież nie asystuje tylko bramki strzela...

@SinMistico: Bramki nie są ważne, zależy jak patrzysz na futbol ;)
@Exerion: Hah bramki nie ważne dobry jestes xd

@SinMistico: I ten Jovic bedzie stał jak słup i czekał aż ktoś łaskawie poda mu piłke xD to jest gość dobry do drużyny, gdzie gra się też skrzydłami. W Barcy skrzydła nie istnieją, na lewym goni Alba, ale on szuka tylko Messiego, ewentualnie Suareza. Na prawej stronie nawet jak Semedo zrobi akcje to nie ma do kogo podać.

@Yoshi94: Podalby do stojącego jak słup Jovica, ktory może skończyłby więcej niz jedną z siedmiu setek

@BarcelonaNaZawsze10: To było nawiązanie do konferencji Zidane'a, który stwierdził, że Benzema daje coś więcej niż bramki :P
« Powrót do wszystkich komentarzy