Joan Gaspart: Jeśli z czegoś mam być dumny, to z pozyskania Leo Messiego

Julia Cicha

28 kwietnia 2019, 00:14

AS

12 komentarzy

Były prezydent Barcelony Joan Gaspart był wczoraj obecny na Camp Nou, a po zakończeniu spotkania udzielił wypowiedzi dla mediów.

Ile czasu minęło od kąpieli w Tamizie… [Gaspart wykąpał się w tej rzece po zdobyciu przez Barçę pierwszego Pucharu Europy – przyp. red.]: Dziś trzeba cieszyć się teraźniejszością. Resztę świętowaliśmy w swoim czasie.

Tryplet: Na razie zdobyliśmy mistrzostwo, trzeba pogratulować piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu, zarządowi, prezydentowi i kibicom. Niech się cieszą. Cierpieliśmy dziś na boisku, ale takie zwycięstwa są więcej warte.

Messi: Jeśli z czegoś mam być dumny, to z pozyskania Leo Messiego. Wszyscy zawodnicy grali dziś niesamowicie. Mam nadzieję, że wszyscy culés świętują.

Zachrypłeś, dlaczego?: Przeżywam spotkania, chociaż w nich nie gram. Po dotarciu do domu muszę wziąć prysznic tak jak piłkarze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prezydentura Gasparta to były czasy... Czasy wielkich nadziei, transferów i spektakularnych porażek :) Aż się łezka w oku się kręci :)

Czy patrząc na aktualną sytuację ze ściąganiem młodzieżowców, to czy taki transfer w tych czasach byłby czasami nie możliwy ze względu na przepisy FIFA? Z tego co pamiętam to z tego powodu Barca dostała bana no i Chelsea z resztą chyba też. Może ktoś wyjaśnić jak to wygląda?

Chusteczka, na której podpisali wstępną umowę z Messim powinna stać się pewnego rodzaju ,,piłkarską relikwią''. I wystawiana na publiczne pokazy tylko w najważniejszych momentach klubu. ;)

Tego sukcesu nikt nie przebije. Kto wie może gdzieś po bosiku lata drugi Messi, tylko trzeba umieć go odnaleźć.

Z tego co wiem Gaspart i większość zarządu sprzeciwiała się sprowadzeniu Messiego. Powinniśmy w największym stopniu być wdzięczni Carlesowi Rexachowi. To on najmocniej naciskał na ten transfer i dzięki niemu Leo gra u nas do dziś

Tylko on chyba był przeciwny temu transferowi, tylko go ktoś z jego otoczenia namówił. Nie mam tego za złe- to nic dziwnego, ale w takim razie nie ma czym się chwalić.

Najgorszy prezydent w historii... Takich kwiatków jak Bonano w bramce to mu nigdy nie wybacze :p

Dziękujemy za Messiego!!

No a z pozyskania Detruela albo Rochembacka?