Joan Gaspart: Jeśli z czegoś mam być dumny, to z pozyskania Leo Messiego

Julia Cicha

28 kwietnia 2019, 00:14

AS

12 komentarzy

Były prezydent Barcelony Joan Gaspart był wczoraj obecny na Camp Nou, a po zakończeniu spotkania udzielił wypowiedzi dla mediów.

Ile czasu minęło od kąpieli w Tamizie… [Gaspart wykąpał się w tej rzece po zdobyciu przez Barçę pierwszego Pucharu Europy – przyp. red.]: Dziś trzeba cieszyć się teraźniejszością. Resztę świętowaliśmy w swoim czasie.

Tryplet: Na razie zdobyliśmy mistrzostwo, trzeba pogratulować piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu, zarządowi, prezydentowi i kibicom. Niech się cieszą. Cierpieliśmy dziś na boisku, ale takie zwycięstwa są więcej warte.

Messi: Jeśli z czegoś mam być dumny, to z pozyskania Leo Messiego. Wszyscy zawodnicy grali dziś niesamowicie. Mam nadzieję, że wszyscy culés świętują.

Zachrypłeś, dlaczego?: Przeżywam spotkania, chociaż w nich nie gram. Po dotarciu do domu muszę wziąć prysznic tak jak piłkarze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z tego co wiem Gaspart i większość zarządu sprzeciwiała się sprowadzeniu Messiego. Powinniśmy w największym stopniu być wdzięczni Carlesowi Rexachowi. To on najmocniej naciskał na ten transfer i dzięki niemu Leo gra u nas do dziś
« Powrót do wszystkich komentarzy