RMC Sports: Barcelona może rywalizować z PSG o młodego zawodnika Nancy

Dariusz Maruszczak

22 kwietnia 2019, 22:00

Sport

8 komentarzy

Jak donosi RMC Sports, wkrótce może dojść do kolejnej wojny transferowej między Barceloną i Paris Saint-Germain. Oba kluby są bowiem zainteresowane 18-letnim Bilelem Hassainim.

Bliżej sprowadzenia zawodnika jest PSG. Dyrektor sportowy francuskiego klubu Antero Henrique ma już za sobą pierwsze kontakty z Hassainim i jest nawet bliski zamknięcia operacji. Piłkarz mógłby trafić do PSG za darmo, ponieważ nie podpisał jeszcze profesjonalnego kontraktu z Nancy. Klub z Paryża planuje sprowadzić więcej młodych zawodników, aby móc uzupełnić kadrę bez narażania się na sankcje FIFA.

Według RMC Sports PSG obawia się jednak, że do gry o Hassainiego może w ostatniej chwili dołączyć Barcelona. Katalończycy od jakiegoś czasu śledzą występy skrzydłowego i byliby gotowi zaoferować mu profesjonalny kontrakt. 18-latkiem zainteresowana jest również Valencia. Hassaini jest wyróżniającym się zawodnikiem w młodzieżowym zespole Nancy, dzięki czemu jest regularnie powoływany do reprezentacji Francji U-17.

Jak podają francuskie media, PSG obserwuje też Takefusę Kubo, który był w Barcelonie w latach 2011-2015. Wiele mówi się o powrocie Japończyka do katalońskiego klubu, ale zainteresowany 17-latkiem jest również Real Madryt, a wejście do gry PSG dodatkowo utrudniłoby Blaugranie operację.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

bardzo francuskie nazwisko

Niech go bierze sobie PSG bo wykupi nam Szejker pół składu w zemście a w szkółce mamy w U19 De La Fuente na jego pozycję, który i tak nie pogra pewnie tak jak i ten bo najpierw by musieli Malcoma stracić, później Demlebe co jest już mało prawdopodobne a na koniec Messi co jest już niemożliwe.

Po co kolejny Malcom ławkowicz?