Semedo: Coutinho pokazał już swoje umiejętności i nie rozumiem, dlaczego podważa się jego jakość

Łukasz Lewtak

21 kwietnia 2019, 08:00

Marca

33 komentarze

Po meczu Barcelony z Realem Sociedad Nélson Semedo stanął w obronie Philippe Coutinho i wypowiedział się na temat szans Barçy na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii.

Philippe Coutinho: W pełni go wspieram. Wiem, jak pracuje, aby się poprawić i pomóc drużynie. Pokazał już swoje umiejętności i nie rozumiem, dlaczego ludze podważają jego jakość.

Szanse na mistrzostwo: Czujemy się dobrze, chcemy zdobyć mistrzostwo najszybciej, jak to możliwe, ale musimy myśleć o każdym kolejnym meczu. Teraz trzeba skupić się na spotkaniu z Alavés, wygrać je i móc sięgnąć po tytuł w starciu przeciwko Levante.

Analiza meczu z Realem Sociedad: Potrafimy się skoncentrować, graliśmy przeciwko wspaniałej drużynie, która lubi utrzymywać się przy piłce. To bardzo dobry zespół, nie zawsze wszystko będzie nam wychodzić.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zamiast grać eko i trzymać piłkę to oni niepotrzebnie ją oddają i biegając za nią się męczą. Brak planu

Początek był dobry,przetrenuje okres cały i będzie dobrze

Ilu to było jakościowych zawodników po których słuch zaginął, albo są bardzo dalecy od formy. W Barcelonie nie można sobie pozwolić na cały sezon słaby, zwłaszcza jeśli się kosztuje 150 mln.

Jakość od święta nie przyćmi przykrego braku regularności.

Oczywiście, żę Cou ma niesamowitą jakość tylko, że ta jakość jest zamrożona i nie zmieni to strzał zza pola karnego w meczu z Machesterem. Od gościa za taką kasę z łatką cracka już można zacząć wymagać, a ten jego gest po strzeleniu gola przeciwko MU kompletnie niepotrzebny i widać jak bardzo przejmuje się opinią w mediach. Słaba psychika.

Strasznie był wczoraj zagubiony