Imanol Alguacil: Musimy zagrać z charakterem i wierzyć w sukces

Dariusz Maruszczak

19 kwietnia 2019, 22:30

Marca

2 komentarze

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Barceloną trener Realu Sociedad Imanol Alguacil wypowiedział się na temat formy Leo Messiego, a także określił, czego spodziewa się po Blaugranie w jutrzejszym spotkaniu.

Leo Messi: Co sezon mówimy, że to z pewnością będą jego ostatnie rozgrywki na tak wysokim poziomie, a on co roku jest coraz lepszy. Nie mam wątpliwości, że jest najlepszy w historii i będziemy jutro cierpieć. Uważam, że Messi jest wyjątkowy. Wiele drużyn i trenerów próbowało go powstrzymać na różne sposoby i udało się tylko nielicznym. Zobaczymy, czy będziemy w stanie to zrobić.

Oczekiwania: Spodziewamy się tej samej Barcelony co zawsze. Barcelony zwycięskiej, która niszczy rywali, przegrała u siebie w lidze tylko cztery mecze w cztery lata i zawsze jest gotowa do rywalizacji. Mimo to jesteśmy podekscytowani. Musimy zagrać z charakterem i wierzyć w sukces, ponieważ bez tego będzie bardzo trudno. Podejdziemy do tego spotkania z zamiarem wygrania go. Tylko w ten sposób można podejść do takiego starcia.

Skład Barcelony: Nie wiem, jaki będzie skład, ale niezależnie od tego, kto wybiegnie na boisko, Barcelona będzie miała wspaniałą drużynę na bardzo wysokim poziomie. Musimy mieć pewność w tym, co robimy. Musimy grać po swojemu i robić wszystko, jak należy, ponieważ bilans Barcelony na Camp Nou jest bestialski.

Theo: Od poniedziałku ciągną się za nim problemy z odcinkiem lędźwiowym, więc nie zagra. Zobaczymy, czy będzie dostępny w czwartek.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Równie dobrze można powiedzieć,że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz a w takim przypadku prognozy dla Sociedad nie są obiecujące bo Leo jest w gazie...

Ci, którzy uważają, że ,,następny" sezon Messiego będzie ostatnim na tak wysokim poziomie, muszą być kompletnymi piłkarskimi ignorantami