Guillermo Amor: Leo jest najlepszy, ciągle to pokazuje, dziś również

Julia Cicha

17 kwietnia 2019, 00:19

Mundo Deportivo

9 komentarzy

Guillermo Amor pochwalił Barcelonę za grę przeciwko Manchesterowi. Pracownik klubu nie szczędził też ciepłych słów Leo Messiemu.

− Leo jest najlepszy, ciągle to pokazuje, dziś również. Kiedy Manchester naciskał, Messi strzelił pierwszego, a potem drugiego gola. Jest wyjątkowy, robi różnicę na boisku.

− Bardzo podobał mi się występ Coutinho, Philippe dobrze pracuje, już w Manchesterze zagrał świetnie. Tym razem strzelił typową dla siebie piękną bramkę, a oprócz tego bardzo nam pomógł i grał z właściwą mu radością. To dobre dla niego i dla drużyny.

− Bardzo cieszę się z awansu do półfinału, teraz musimy przejść do finału. Na pewno będzie trudno niezależnie od tego, na kogo wpadniemy. Zobaczymy, czy uda się zdobyć tytuł.

− Nikt nie oczekiwał awansu Ajaksu, wszyscy myśleli, że po remisie 1:1 w Amsterdamie Juventus przejdzie dalej. Ajax pokazuje jednak, że trzeba brać go pod uwagę, mimo że ma młodych zawodników. Gra bardzo ładnie, dlatego też wygrał już wcześniej w Madrycie.

− Barça aspiruje do zdobycia wszystkich trofeów, również Ligi Mistrzów, ale musimy iść naszym rytmem i myśleć po trochu o wszystkim. Mamy wszystko w zasięgu. Jeśli zrobimy to tak jak do tej pory, możemy wygrać. Bądźmy jednak spokojni.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ładne zdjęcie Pana Amora
« Powrót do wszystkich komentarzy