Leo Messi: Zagraliśmy spektakularnie, właśnie tacy jesteśmy

Julia Cicha

16 kwietnia 2019, 23:23

Marca

37 komentarzy

Leo Messi udzielił wypowiedzi dla mediów po zwycięstwie Barcelony z Manchesterem United i awansie do półfinału Ligi Mistrzów.

Zwycięstwo: Zagraliśmy spektakularnie, właśnie tacy jesteśmy. Przez pierwsze pięć minut byliśmy nerwowi, nie wiem, czy wynik był trochę dziwny i przez to rozpoczęliśmy w taki sposób. Potem przejęliśmy kontrolę.

Pierwszy gol: Miałem szczęście i piłka wpadła do siatki. Wyszedł mi silny strzał. Przy drugiej bramce miałem jeszcze więcej szczęścia. Najważniejsze, że osiągnęliśmy nasz cel i awansowaliśmy do półfinału, od dawna nie mogliśmy tego zrobić.

Poprawić błędy: Tak, bez wątpienia musimy się poprawić, nie możemy tak rozpoczynać żadnego spotkania Ligi Mistrzów. Mamy doświadczenie z meczu z Romą, nie możemy komplikować sobie życia i w konsekwencji odpaść. Musimy zdawać sobie z tego sprawę.

Rywal w półfinale: Porażka Juventusu mówi wszystko. Liverpool czy Porto, każdy przeciwnik będzie trudny. To jedne z najlepszych zespołów.

Tryplet: Idziemy krok po kroku. Teraz musimy zapewnić sobie ligowe mistrzostwo, nie rozluźniać się, a następnie podejść do półfinału tak, jak zasługuje na to ten dwumecz.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Leo ufam Tobie
Komentarz usunięty przez użytkownika
« Powrót do wszystkich komentarzy