Dwóch piłkarzy Barçy zagrożonych absencją w ewentualnym pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów

Dariusz Maruszczak

15 kwietnia 2019, 09:45

Mundo Deportivo

34 komentarze

Dwóch piłkarzy Barcelony nie będzie mogło zagrać w ewentualnym pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów w przypadku otrzymania żółtej kartki w jutrzejszym spotkaniu z Manchesterem United.

Zagrożeni absencją w kolejnej fazie rozgrywek są Sergio Busquets i Nélson Semedo, którzy mają obecnie na koncie po dwie żółte kartki. Jeżeli zostaną ukarani w ten sposób po raz trzeci w starciu z Czerwonymi Diabłami na Camp Nou, nie będą mogli zagrać w pierwszej konfrontacji półfinałowej, o ile Barça zdoła awansować. Semedo otrzymał żółtą kartkę w meczach z Tottenhamem u siebie i Lyonem na wyjeździe, a Busquets w spotkaniu z Kogutami w Londynie i w pierwszym starciu z Manchesterem United na Old Trafford.

Przypomnijmy, że przez nadmiar żółtych kartek w barwach Manchesteru w jutrzejszym meczu nie będzie mógł zagrać Luke Shaw. Podobnie jak Busquets i Semedo zagrożeni absencją w pierwszym spotkaniu półfinałowym są Ashley Young, Nemanja Matić, Ander Herrera i Antonio Valencia.

Jeśli Busquets i Semedo nie otrzymają żółtej kartki w meczu z Manchesterem, ich konto zostanie wyczyszczone, ponieważ na etapie półfinałów tego typu kary z całych rozgrywek są kasowane. W takiej sytuacji piłkarze Barcelony nie będą mogli zagrać w kolejnym spotkaniach tylko, jeśli otrzymają czerwoną kartkę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę że jutro i tak zobaczymy Sergiego Roberto zamiast Nelsona, także jemu kartka raczej nie grozi. =)) Gorzej z Busquetsem, ale też przewiduję że przy korzystnym wyniku nie zagra dłużej niż 60 minut. Bo mimo jego słabej formy daje się zauważyć jego brak na boisku, takie jest przynajmniej moje zdanie.

@IAmBackCules: Roberto miał albo nadal ma uraz, więc myślę, że Semedo zagra, pozdrawiam

@IAmBackCules: Roberto jest za wolny, żeby grać z ManU, musi zagrać Semedo.

@Fake69: Jak dla mnie cały czas SR gra na ręcznym. Jako środkowy potrafi dodać gazu.

@syngoku1: Mecz z ManU, ładnie wypuścili Roberto, hektary przestrzeni przed polem karnym, a ten głupieje, zamiast wbiegać w pole karne, wymusić jakiś faul, to staje i czeka, bo nie ma do kogo podać...
« Powrót do wszystkich komentarzy