Chris Smalling: Jeśli dobrze pamiętam, De Gea miał tylko jedną paradę w całym meczu

Radek Koc

10 kwietnia 2019, 23:54

AS

69 komentarzy

Chris Smalling był jednym z piłkarzy, którzy spotkali się z przedstawicielami mediów tuż po zakończonym spotkaniu. Anglik odniósł się m.in. do swoich ostrych wejść.

Przebieg meczu: Wywieraliśmy na piłkarzach Barçy dużą presję i sprawiliśmy im trudności. Szkoda, że nie udało nam się strzelić gola. Myślę, że mieliśmy ku temu kilka dobrych okazji. 

Podsumowanie: Mieliśmy taki moment w pierwszej połowie, kiedy biegaliśmy za przeciwnikami i byliśmy nerwowi. Po przerwie udało nam się ich zaatakować. 

Gra Barcelony: Udało nam się zneutralizować sposób rozgrywania akcji Barcelony. Jeśli się nie mylę, De Gea miał tylko jedną paradę w całym meczu. Wiedzieliśmy, że musieliśmy zagrać właśnie z taką intensywnością, do jakiej nie są przyzwyczajeni. 

Niebezpieczne wejścia: To była ciężka batalia. Moja żółta kartka po faulu na Suárezie? Wydaje mi się, że ze wszystkich moich wejść akurat to było najbardziej łagodne. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszyscy widzieli ze sędziowie sie sprzedali Klubowi z angli. Pierwsz bramka oczywiście wskazany spalony nale panowie z var w łapę nie wzięli. Nokaut na Messim to czyste
zagranje
« Powrót do wszystkich komentarzy