Bartomeu: Wcześniej podpisalibyśmy się pod tym, aby na tym etapie sezonu być w takiej sytuacji

Łukasz Lewtak

6 kwietnia 2019, 23:47

Marca

5 komentarzy

Josep Maria Bartomeu udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów na gorąco po meczu Barcelony z Atlético Madryt.

Atlético: To wspaniały zespół, pokazał to. Walczyli nawet w dziesiątkę, pracowali i mieli swoje szanse, tak jak my. Są bardzo silni, to nie przypadek, że zajmują drugie miejsce w LaLidze i naciskają, aby ją wygrać.

Wykluczenie Costy: To wpłynęło na mecz, gra zupełnie się zmieniła. Strzeliliśmy gole w końcówce. Na tym polega trudność rozgrywek. Wydaje się, że łatwiej grać przeciwko dziesięciu, ale tak nie jest.

Rozstrzygnięcie ligi: Wcześniej podpisalibyśmy się pod tym, aby na tym etapie sezonu być w takiej sytuacji. Przed nami trudny dwumecz z Manchesterem. W lidze można przegrać jakiś mecz, ale jeden, nie więcej. Trzeba nadal zdobywać punkty i postarać się sięgnąć po mistrzostwo przed końcem rozgrywek. Atlético nie będzie nam jednak tego ułatwiało. To waleczny i zwycięski klub. Matematycznie nie jesteśmy jeszcze mistrzami.

Griezmann: Na tym etapie sezonu w Barcelonie nie rozmawiamy o piłkarzach innych drużyn. Pojawia się wiele nazwisk, ale trzeba skupić się na LaLidze, Lidze Mistrzów i finale Pucharu Króla. Idziemy dzień po dniu, mamy wiele meczów i rozgrywek. Przyjdzie czas na inne tematy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Wydaje się, że łatwiej grać przeciwko dziesięciu, ale tak nie jest."

A co to może jest trudniej?