Catalunya Ràdio: Abidal rozmawiał z Griezmannem o transferze napastnika Atlético do Barcelony

Łukasz Lewtak

31 marca 2019, 09:49

Mundo Deportivo, Catalunya Ràdio

98 komentarzy

Jordi Borda z Catalunya Ràdio poinformował, że Éric Abidal rozmawiał już z Antoine'em Griezmannem na temat transferu francuskiego napastnika do FC Barcelony po 1 lipca tego roku.

Transfer miałby odbyć się na warunkach, jakie Barça ustaliła z Griezmannem w ubiegłym roku. Wtedy doszło do ustnych ustaleń, jednak ostatecznie Francuz wycofał się z porozumienia i pozostał w Atlético Madryt.

Decyzję w sprawie transferu Antoine'a Griezmanna musiałby podjąć również Josep Maria Bartomeu. Ważne osoby z zarządu FC Barcelony uważają, że sprowadzenie francuskiego napastnika Atlético Madryt byłoby interesującym posunięciem, ponieważ 28-latek jest gwarancją goli. Po 1 lipca jego klauzula spadnie z 200 do 120 milionów euro.

Jordi Borda dodał, że porozumienie może zostać ukształtowane poprzez jakąś deklarację samego Griezmanna, który miałby przyznać, że w ubiegłym roku popełnił błąd, zrywając ustną umowę z FC Barceloną i pozostając w zespole Atlético.

Catalunya Ràdio zapewnia jednocześnie, że Barça ma inne opcje wzmocnienia ataku. Klub obserwuje także Lukę Jovicia, jednak to ma nie wykluczać Griezmanna.

Fot. Anton Zajcew, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby nie Grizman tylko Jovic
« Powrót do wszystkich komentarzy