Jordi Mestre: Griezmann? Będziemy zwracać uwagę na to, co mówią nam trenerzy

Łukasz Lewtak

29 marca 2019, 12:00

Catalunya Ràdio

3 komentarze

Jordi Mestre udzielił wywiadu dla programu "Tot costa" w Catalunya Ràdio. Wiceprezydent FC Barcelony ds. sportowych mówił o możliwym transferze Antoine'a Griezmanna, relacjach z Ajaksem oraz Lidze Mistrzyń.

- Nie będę dyskutował z tym, że Griezmann to wspaniały piłkarz. Była szansa, żeby do nasz przyszedł, ale tego nie zrobił. Nie będę rozmawiał o Griezmannie ani o jakimś innym zawodniku. Teraz nie będziemy wykonywać żadnych ruchów, ponieważ jesteśmy w krytycznym momencie sezonu. Gramy o wszystko.

- Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie trenerów. Powinniśmy je uwzględniać. Poza tym są kwestie finansowe i jesteśmy ostrożni pod tym względem. Nie będziemy szaleć, jeśli nie będziemy mogli tego zrobić.

- Relacje z Ajaksem? Ze względu na nasz system zawsze staramy się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi klubami. Prezydent brał udział w zebraniu Europejskiego Stowarzyszenia Klubów (ECA) i nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Ajax i my jesteśmy skazani na wzajemne rozumienie się.

- Półfinał Ligi Mistrzyń na Camp Nou? Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że osiągamy kolejne cele. Jesteśmy również bardzo dumni. Wiem, że dużo się o tym mówi, ale musimy być realistami i podjąć decyzję. Naszym celem nie jest bicie rekordów frekwencji, co zawsze jest miłe, ale myślenie o sprawach szkoleniowych i piłkarskich oraz o rywalizacji.

- Na Mini Estadi średnia frekwencja wynosi 1500-2000 osób. To jest rzeczywistość. Najwięcej kibiców, osiem tysięcy, pojawiło się na półfinale z PSG. To trochę więcej niż połowa dostępnych miejsc na Mini Estadi. Byłbym zadowolony, gdybyśmy wypełnili Mini Estadi podczas meczu z Bayernem. To powinien być nasz główny cel.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to znowu bedzie walka o Williana, bo sobe Valdek go zamarzy

Typ wykorzystał Barce, by wyciągnąć jak najlepszy kontrakt, dostał to czego chciał i niech zostanie tam gdzie jest.

Kupmy jeszcze ze 4 zawodników na jedną pozycję!