Andrés Iniesta: Barcelona pozostaje najlepszą drużyną i jest w stanie zdobyć tryplet

Łukasz Lewtak

28 marca 2019, 18:00

EFE/Sport

13 komentarzy

Andrés Iniesta udzielił wywiadu dla EFE, w którym mówił o reprezentacji Hiszpanii, Luisie Enrique, FC Barcelonie oraz Frenkiem de Jongu.

- Reprezentacja jest w fazie zmian i musi dać szansę nowym zawodnikom. Jeśli był idealny kandydat na przejęcie kadry w takim momencie, był nim Luis Enrique. Ma on odpowiednie cechy i poziom.

- Oby na drodze do mistrzostw Europy odnalazł w kadrze to, czego chce, ponieważ nadal ma zawodników na wysokim poziomie i swoją wizję gry. W środku pola dysponuje ogromnym wachlarzem możliwości. Są Busquets, Koke, Saul, Parejo, Canales czy Ceballos.

- Barcelona pozostaje najlepszą drużyną. Jest w stanie zdobyć tryplet.

- Frenkie de Jong jest jedną z rewelacji lub rzeczywistością obecnego futbolu. Jest również przyszłością tego sportu. Ma wiele cech, które odpowiadają temu, co Barcelona chciała utrzymać.

Fot. Mahdi Zare/Fars News Agency / CC BY 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

myśle że tryplet w tym sezonie to nasz obowiązek , to brzmi zuchwale ale z ligą sobie radzimy spokojnie od kilku sezonów w cdr jesteśmy prawdziwym hegemonem , jedynie znakiem zapytania bedzie liga mistrzów aczkolwiek sądze że w meczu z romą dostaliśmy nauczke i drugi raz nie pozwolimy sobie na coś takiego :) ale i tak uważam że drużyna musi sie zacząc zmieniac , począwszy od suareza , przez przyjscie de jonga i kilku innych młodych perspektywicznych zawodników nie moge sie doczekac :)

Busquets, Koke, Saul, Parejo, Canales czy Ceballos i jak tu nimi zastąpić Xaviego czy Don Andresa niemożliwe.... :(