Agent Malcoma odpowiada na doniesienia z rynku transferowego

Radek Koc

27 marca 2019, 19:16

Marca, Calciomercato

30 komentarzy

Zgodnie z informacjami pojawiającymi się w hiszpańskiej prasie przyszłość Malcoma w Barcelonie stanęła pod dużym znakiem zapytania. W kontrze do tych doniesień stoją słowa agenta piłkarza. 

Brazylijczyk nadal nie może przekonać do siebie trenera Ernesto Valverde i bardzo rzadko dostaje okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w trakcie meczów Barcelony. W jakimś stopniu taki rozwój wypadków może zaskakiwać z uwagi na zainwestowaną w zawodnika sumę pieniędzy. Zeszłego lata kataloński klub zapłacił za niego 41 milionów euro i w ostatniej chwili "wyrwał" go Romie. 

Zdaniem hiszpańskiej Marki Barcelona nie tylko nie zamierza stracić na całej operacji, ale planuje zarobić na Malcomie naprawdę wielkie pieniądze i prosi potencjalnych nabywców nawet o 70 milionów euro. Trudno sobie jednak wyobrazić, aby były gracz Bordeaux mógł zostać sprzedany za taką kwotę. Zdaniem dziennika mistrzowie Hiszpanii oczywiście mogą obniżyć swoje żądania, ale jeśli oferta nie będzie zadowalająca, Malcom nigdzie się nie ruszy.

Jednocześnie włoska prasa donosi o żywym zainteresowaniu Interu, który zresztą badał możliwość sprowadzenia Brazylijczyka już w zimowym oknie transferowym. Mediolańczycy chcieli wówczas wypożyczyć piłkarza, co jednak spotkało się z odmową ze strony Barcelony. Mówi się również o możliwym włączeniu Malcoma do transakcji mającej na celu sprowadzenie na Camp Nou Marcusa Rashforda z Manchesteru United. 

Z tymi wszystkimi doniesieniami zmierzył się agent piłkarza Leónardo Cornacini, który w wywiadzie udzielonym portalowi Calciomercato.it zdementował wszystkie pogłoski. - Bardzo szanujemy Inter i pracującego tam dyrektora sportowego, łączą nas z nim dobre relacje. Na ten moment nie ma jednak żadnego kontaktu. Malcom jest interesującym celem dla każdego europejskiego klubu, ale obowiązuje go długi kontrakt z Barceloną i proces jego adaptacji przebiega dobrze. Jesteśmy przekonani, że w przyszłym sezonie pójdzie mu dużo lepiej. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

tylko ja mam wrażenie, że inter co roku próbuje zrobić z barcy frajera? z rafinha nas wydymali, poźniej zainteresowanie denisem, gomesem, rakietą, tylko jakoś w kieszeni sucho...
« Powrót do wszystkich komentarzy