Marca: Ajax za wszelką cenę chce zablokować możliwe odejście Onany do Barcelony

Łukasz Lewtak

26 marca 2019, 17:37

Marca

14 komentarzy

Madrycki dziennik Marca informuje dziś, że Ajax za wszelką cenę chce zablokować możliwe odejście André Onany do Barcelony.

André Onana jest jednym z głównych kandydatów do zastąpienia Jaspera Cillessena w Barcelonie, jeśli Holender postanowi opuścić Camp Nou w lecie tego roku. Dyrekcja sportowa Barçy dobrze zna Kameruńczyka, który wychował się w młodzieżowych drużynach Blaugrany. W ostatnich sezonach przedstawiciele Dumy Katalonii wielokrotnie obserwowali Onanę podczas meczów Ajaksu.

Mimo to Barcelonie bardzo trudno będzie sprowadzić 22-latka w lecie tego roku. Według Marki Ajax zrobi wszystko, aby nie dopuścić do odejścia Kameruńczyka, i już rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia jego kontraktu. Obecna umowa Onany wygasa w czerwcu 2021 roku. Ajax chce przedłużyć ją o jeden sezon, pod warunkiem, że bramkarz spędzi w Amsterdamie jeszcze co najmniej rok.

W najbliższych dniach agent Onany Albert Botines spotka się z dyrektorem sportowym Ajaksu Markiem Overmarsem. Reprezentant Kameruńczyka jest świadomy zainteresowania ze strony Barcelony, jednak należy podkreślić, że w tej chwili ewentualny transfer młodego bramkarza na Camp Nou jest możliwy tylko w przypadku odejścia Jaspera Cillessena.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i koniec dobrych stosunków z Ajaxem :p
« Powrót do wszystkich komentarzy