Lionel Scaloni: To oczywiste, że Messi będzie obecny podczas Copa América

Łukasz Lewtak

26 marca 2019, 11:00

Sport

6 komentarzy

Na konferencji prasowej przed meczem Maroko - Argentyna selekcjoner Albicelestes Lionel Scaloni był pytany o Leo Messiego, który z powodu dolegliwości wrócił już do Barcelony po spotkaniu z Wenezuelą.

- Dla wielu piłkarzy było to pierwsze powołanie z Leo. Messi był jak magnes. Doskonale wiemy, że w przyszłości musimy pracować, aby nie powtórzyła się ta sytuacja. Aby nie zawsze było tak, że zawodników przyciąga Leo. To dla nas jasne.

- Będziemy pracować, aby stworzyć drużynę. Wiedzieliśmy, że może zdarzyć się coś takiego jak w meczu z Wenezuelą. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy w fazie zmian. Najbardziej logiczne byłoby to, aby Leo był powoływany do już skonsolidowanej drużyny. Mamy czas, żeby się poprawić, i zrobimy to.

- Gotowość Messiego była maksymalna. Widzieliśmy, że był bardzo zaangażowany. To oczywiste, że będzie obecny podczas Copa América.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bedzie obecny ale nic nie wygra z reprezentacją finały Mundialu i Copa America to był max szkoda Leo jest wybitny najlepszy ale brak sukcesu z kadrą bedzie jednak rysą:(

Jakoś kompletnie mnie nie przekonuje ten treneiro. I z mowy ciała i ze stylu gry drużyny.
poza tym, jeżeli Messi gra w meczu towarzyskim, to gdzie jest Aguero, DiMaria, Icardi, Otamendi, Higuain, Banega, Romero, Rojo... + Dybała na ławie...

Ciekawe, czy jakaś polska telewizja będzie pokazywać turniej? Obstawiam, że tvp ale od 45 minuty :D