Trening bez udziału Leo Messiego, Luis Suárez pracował indywidualnie [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

25 marca 2019, 21:15

FCBarcelona.cat, Marca

3 komentarze

Barcelona wróciła dziś do treningów po tygodniu wolnego. Ponieważ większość piłkarzy jest na zgrupowaniach reprezentacji narodowych w zajęciach uczestniczyło tylko kilku zawodników.

Ze zgrupowania Argentyny wrócił już Leo Messi, ale dolegliwości w okolicach kości łonowej nie pozwoliły mu na wzięcie udziału w treningu. Nad powrotem do zdrowia pracuje Luis Suárez, który w meczu z Betisem doznał kontuzji prawego stawu skokowego. Urugwajczyk ćwiczył dziś indywidualnie, ale jeszcze nie wiadomo, czy będzie w stanie zagrać w następnym spotkaniu z Espanyolem.

W treningu uczestniczyli również piłkarze, którzy nie otrzymali powołania na mecze swoich reprezentacji: Clement Lenglet, Malcom i Kevin-Prince Boateng. Natomiast Gerard Piqué gra dziś spotkanie w reprezentacji Katalonii.

Po tygodniu przerwy w zajęciach zawodnicy Barcelony wracają do pracy na pełnych obrotach. Według planu treningów opublikowanego przez klub piłkarze będą ćwiczyć codziennie aż do sobotniego meczu z Espanyolem. Gracze, którzy spełniają jeszcze obowiązki reprezentacyjne będą stopniowo wracać do pracy. Następny trening odbędzie się jutro o 11:00.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby Luis i Leo nie zagrali z Espaniolem. Będą mieć więcej siły na ważniejsze mecze z Atleti i z United

czyżby z Espaniolem Leo nie zagrał?