Matthijs de Ligt wypowiada się na temat swojej przyszłości

Łukasz Lewtak

25 marca 2019, 09:15

Sport/Mundo Deportivo

17 komentarzy

Po meczu Holandii z Niemcami (2:3) Matthijs de Ligt udzielił wypowiedzi dla mediów. 19-letni obrońca, który jest jednym z głównych celów transferowych FC Barcelony, odniósł się do samego spotkania, a także do swojej przyszłości.

- Jesteśmy smutni z powodu wyniku. Boli nas to. Zasługiwaliśmy na zwycięstwo. W pierwszej połowie rywale byli od nas lepsi we wszystkich elementach. Nie było wystarczającego pressingu w ataku i obronie. Nie graliśmy wystarczająco dobrze. Nie wiedzieliśmy, jak kontrolować akcje rywali. Powinniśmy być bardziej zwarci i nie zostawiać przeciwnikom wolnych przestrzeni. To nam się jednak nie udało. Późno weszliśmy w ten mecz, ale w drugiej połowie próbowaliśmy odwrócić wynik. Zaczęliśmy grać swobodniej z powodu rezultatu 0:2. Rywale byli zmuszeni do zagrywania długich piłek, a to łatwiejsze dla mnie i dla Virgila - powiedział Matthijs de Ligt w rozmowie z hiszpańską stacją radiową Cadena SER i telewizją NOS.

Przypomnijmy, że w meczu Holandii z Niemcami pełne 90 minut rozegrali Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong i Jasper Cillessen. Marc-André ter Stegen przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Z kolei w strefie mieszanej po meczu Matthijs de Ligt bardzo krótko wypowiedział się na temat swojej przyszłości. - O mojej przyszłości będę mówił w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie podjąłem decyzji - zaznaczył 19-letni środkowy obrońca.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli bardzo nietrafny tytul, niczym onet

@Spectator: Bez przesady, wydaje mi się, że nie przekroczono granicy. Tytuł mógłby być bardziej precyzyjny, ale do pudelka mu daleko ;)

@Spectator: To się wypowiedział :D

@PoGGi: Tytuł - "Matthijs de Ligt wypowiada się na temat swojej przyszłości" .
Wypowiedz - "O mojej przyszłości będę mówił w przyszłym tygodniu" czyli przepraszam cię bardzo ale tytuł jest całkiem do d....

@dzonyFCB: Okej, masz rację. Rzeczywiście tytuł nawet fałszywy, a nie tyle co nietrafiony.
« Powrót do wszystkich komentarzy