Samuel Umtiti: Ucieszyłbym się z przyjścia Griezmanna, mamy tu dla niego miejsce

Julia Cicha

24 marca 2019, 17:00

Sport

24 komentarze

Samuel Umtiti otwarcie wypowiedział się na temat możliwego przyjścia Antoine’a Griezmanna do Barcelony. Francuski obrońca z chęcią zobaczyłby swojego rodaka na Camp Nou.

− Czy ucieszyłbym się, gdyby powiedziano mi, że Griezmann przechodzi do Barcelony? Tak. Czy jest tu dla niego miejsce? Tak. Czy rozmawiałem z nim na ten temat? Nie. Wiem, że Antoine jest szczęśliwy w Madrycie, Atlético gra pod niego. W karierze trzeba podejmować decyzje, których czasem żałujemy… Nie wiem, Griezmann dobrze czuje się w swoim klubie, choć mógłby grać gdziekolwiek na świecie. Najważniejsze, że jest szczęśliwy – powiedział obrońca Barcelony.

− Tak, zaryzykowałem, decydując się na grę w minionym mundialu. Mistrzostwa świata są co cztery lata i nigdy nie ma się pewności, że wystąpi się w nich wiele razy. To było moje marzenie, dlatego wysiliłem swoje kolano. W tym sezonie sprawy trochę bardziej się skomplikowały, ale nie żałuję tej decyzji – dodał zawodnik.

Umtiti zapewnia, że po kontuzji nie ma już jednak śladu. − Czuję się dobrze, staram się wrócić do rytmu meczowego po wielu miesiącach bez gry. To dość trudne. Treningi i mecze to jedyna możliwość odnalezienia rytmu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sorry Big Sam, ale #niedlagriezmanna.
« Powrót do wszystkich komentarzy