Wolne miejsca na wyjazd do Manchesteru i bilety na mecz z United

Redakcja

24 marca 2019, 11:09

Brak komentarzy

Za niewiele ponad dwa tygodnie FC Barcelona zagra na Old Trafford w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów 2018/19. Wraz z FCBP organizujemy wyjazd na to spotkanie, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Mamy również do dyspozycji same bilety na mecz z  Manchesterem United na trybunę gości.

***

Ponownie Anglia! Manchester -  miasto, w którym regularnie gramy jak nie z United to z City. Teraz wracamy tam na pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, gdzie przeciwnikiem będzie Manchester United. Zapraszamy na wyjazd na mecz wszystkich fanów FC Barcelony.

Liczba biletów tak jak zawsze na mecze wyjazdowe na wyspach bardzo mocno ograniczona.

Wylot samolotem, dwa noclegi na miejscu w samym sercu Manchesteru w wysokiej klasy hotelu wraz ze śniadaniami, integracja z Penyami z całej Europy, opieka miejscowego rezydenta oraz przede wszystkim mecz. Koszt wyniesie około 1890 PLN.

Man Utd - FC Barcelona (kliknij tutaj, aby się zapisać)

termin 9-11 kwietnia 2019

***

Uwaga! Mamy również same bilety. Jeśli jesteś zainteresowany/a samym biletem na mecz, skontaktuj się z organizatorem pisząc na adres e-mail: fcbpontour@gmail.com. Mamy do dyspozycji wejściówki na sektor gości. Standardowo liczba biletów jest ograniczona, więc zachęcamy do kontaktu już teraz.

Wszelkie pytania odnośnie wyjazdu i biletów również prosimy kierować na fcbpontour@gmail.com

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Poleć artykuł