Sport: Barça postawiła na Jovicia i naciska na Serba, aby jak najszybciej podjął decyzję

Łukasz Lewtak

23 marca 2019, 18:00

Sport

64 komentarze

Kataloński Sport informuje dziś, że Barcelona zdecydowanie postawiła na Lukę Jovicia i chce załatwić jego transfer w ciągu miesiąca.

Operacja ma być już na zaawansowanym etapie, ale teraz Barcelona chce wywrzeć presję na 21-latka i osoby z jego otoczenia, aby jak najszybciej podjęli ostateczną decyzję. Serbem są bowiem zainteresowane inne czołowe kluby z bardzo dużym potencjałem finansowym, m.in. Bayern Monachium i Paris Saint-Germain, i Barça chce je uprzedzić.

Sport nie wyklucza, że przy okazji poniedziałkowego meczu Serbii z Portugalią przedstawiciele FC Barcelony ponownie spotkają się z agentem Luką Jovicia Falim Ramadanim. Reprezentanci katalońskiego klubu zbliżyli się do otoczenia 21-letniego napastnika już pod koniec ubiegłego roku i przez ostatnie miesiące utrzymywali z nim dość płynny kontakt. W końcówce lutego dyrekcja sportowa Barçy miała poinformować, że jest gotowa złożyć oficjalną ofertę za Lukę Jovicia.

Serbski napastnik jest świadomy, że w Barcelonie na razie nie będzie występować w podstawowym składzie, ale według Sportu jest gotowy podjąć wyzwanie i walczyć o minuty na boisku. Barça chce teraz wyprzedzić Bayern i PSG, mogące zaoferować Joviciowi więcej pieniędzy, i uniknąć sytuacji, w której 21-latek zacząłby się zastanawiać, czy nie przyjąć najkorzystniejszej finansowo propozycji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trzeba szybciutko się dogadać z Benficą. Nie ma co zwlekać :)

@nadachu: Co ma Benfica do transferu Jovicia do Barcy? Eintracht zapewnił sobie opcje wykupu zawodnika za bodajże 7 mln euro i na pewno z niej skorzysta, żeby zaraz go sprzedać najpewniej za 70 mln :D

@robsoNele: Ktoś tu chciał błysnąć, a nie wyszło;)

@(L)iBarca: Oj tam, byłem po prostu przekonany, że po tym sezonie wraca z wypożyczenia do Benfiki. Tak jest zaznaczone na transfermarkt :)
« Powrót do wszystkich komentarzy