Carles Puyol: Leo Messi daje z siebie wszystko, by zdobyć trofeum z reprezentacją

Julia Cicha

22 marca 2019, 21:00

Sport

9 komentarzy

Leo Messi wrócił do reprezentacji Argentyny, a jego były kolega z Barcelony Carles Puyol skomentował ten fakt w wypowiedzi dla ESPN.

− To świetna wiadomość dla Argentyny i dla fanów piłki nożnej. Im więcej meczów Messiego możemy oglądać, tym lepiej, bo to sama przyjemność – powiedział były obrońca, który zdaje sobie sprawę, jak przeżywa się futbol w Argentynie i jak wiele reakcji wzbudza on w kibicach.

− Jestem pod wrażeniem tego, jak przeżywa się tam piłkę nożną. Rozumiem, że ludzie mogą być źli na drużynę, ale nie mogą zrzucać całej odpowiedzialności na Messiego. To najlepszy piłkarz w historii, ale on sam nie może zapewniać zwycięstw. Myślę, że Leo gra z tą samą intensywnością w reprezentacji co w Barcelonie. Wiem, co czuje do Argentyny, daje z siebie wszystko, by zdobyć z nią trofeum. Inni muszą mu jednak towarzyszyć – dodał Puyol.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepszy obrońca, kapitan w historii, o najlepszym piłkarzu w historii. Piękne, że obaj z Barcy.

Jeden człowiek meczu nie wygra...

Messi jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej i nic tego nie zmieni :)

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

Szkoda tylko,że koledzy zamiast mu pomagać zbyt często liczą na cuda.

Messi sam meczu nie wygra po pierwszej połowie meczu z Wenezuelą widać jak się stara drybluje posyła super piły lecz koledzy zawodzą. Widać często jak Messi posyła piłki na lewe skrzydło lecz tam niestety nie ma zawodnika takiej klasy jak Alba.

Pipita też

Kogo wtedy znokautowal?:)

Messi zawsze daje z siebie wszystko, tym bardziej w reprezentacji. Jego koledzy muszą też się wziąć za siebie z Leo w składzie, a nie liczyć na niego. Jestem ciekaw tego meczu, jak zagra Argentyna