Sergi Samper: Nie grałem od miesięcy, ważne jest to, aby ponownie poczuć się piłkarzem

Łukasz Lewtak

22 marca 2019, 16:00

Catalunya Ràdio/Sport

1 komentarz

Sergi Samper był gościem programu "Tot Costa" w Catalunya Ràdio. Pomocnik mówił o tym, jak radzi sobie w Japonii po przejściu z FC Barcelony do drużyny Vissel Kobe.

- Jestem w Japonii od dziesięciu dni i jestem bardzo zadowolony. Wszystko idzie bardzo dobrze. Świetnie mnie tu traktują. Wiem, że to drastyczna zmiana i muszę się przystosować, ale czuję się znakomicie. Nie grałem od miesięcy i ważne jest to, aby ponownie poczuć się piłkarzem.

- Człowiek zawsze się trochę obawia, ale bardzo mi tutaj pomagają i adaptacja jest łatwa. Kiedy ktoś spędza całe swoje życie w klubie, który darzy uczuciem i tak bardzo kocha, zawsze trudno jest go opuścić, jednak wszystko ma swój początek i koniec.

- Po raz pierwszy o zespole Vissel Kobe rozmawiałem z Gerardem Piqué podczas treningu. To skomplikowana decyzja, ale czułem, że powinienem ją podjąć, aby być szczęśliwym i ponownie czuć się ważnym zawodnikiem.

- Tutaj będę miał szansę na grę ze wspaniałymi piłkarzami, który wcześniej występowali w Hiszpanii. Będę grał przez te kilka miesięcy i zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Nie zamykam drzwi przed żadnym rozwiązaniem, jestem bardzo młody i najważniejsze jest to, aby ponownie cieszyć się futbolem.

- Uważam, że drużyna jest bardzo silna, solidna, osiąga bardzo dobre wyniki na dwóch frontach. Mamy duże szanse, aby powalczyć o wszystko. Trzeba jednak zachować ostrożność.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sergi, roznieś tą ligę japońską w mak! :D Powodzenia.