Juan Carlos Unzué o sprzeczce z Neymarem: Uznałem, że to mu pomoże

Łukasz Lewtak

20 marca 2019, 22:00

Mundo Deportivo

4 komentarze

W wywiadzie dla telewizji Betevé były bramkarz Barçy i asystent trenera Luisa Enrique Juan Carlos Unzué potwierdził, że doszło do wymiany zdań pomiędzy nim a Neymarem, o czym pisaliśmy w tym artykule. Szkoleniowiec mówił również o ter Stegenie.

- Rozmawiałem ze wszystkimi piłkarzami, również z Neymarem w trakcie wspomnianej rozmowy. Chciałem, żeby zdali sobie sprawę z wagi pewnych chwil, ponieważ uznałem, że to im pomoże. To sprawia, że jestem spokojny. Mam wrażenie, że nie oceniono sprawiedliwie tego, co Neymar zrobił w FC Barcelonie.

- Nie mogę zaprzeczyć, że po odejściu Luisa Enrique były pewne kontakty w klubie w sprawie mojej posady. Mogę jednak powiedzieć, że wybór, jakiego dokonała FC Barcelona, był fantastyczny. Valverde jest bardzo naturalny, wydaje się, że bardzo dobrze podchodzi do każdej sytuacji. Przekazuje piłkarzom spokój, którego czasami klub potrzebuje i wymaga.

- Mam wrażenie, że w ostatnich dwóch latach postawa ter Stegena mogła być jeszcze bardziej kluczowa. Był bardzo ważny. W pierwszej połowie poprzedniego sezonu grał spektakularnie. W obecnych rozgrywkach od listopada drużyna być może miała nieco większe trudności, ale ter Stegen ponownie był bardzo skuteczny.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

No nie pomogło :/

Haha śmiesznie się czyta komentarze pod tamtym artykułem :)