Vinicius: Nigdy nie założyłbym koszulki Barcelony

Radek Koc

20 marca 2019, 18:54

Cadena SER

195 komentarzy

Vinicius Junior był gościem programu "El Larguero" w rozgłośni Cadena SER i zdradził kulisy swojego przejścia do Realu Madryt. Młody Brazylijczyk ujawnił powody, dla których odrzucił propozycję Barcelony.

- Kiedy zacząłem wyróżniać się w barwach Flamengo, ojciec mówił mi, że wszystkie pojawiające się w mediach informacje na mój temat były kłamstwem. Było tak do momentu, w którym pojawiły się oferty ze strony Barcelony i Realu Madryt. 

- Najpierw odezwała się do mnie Barcelona, a potem Real. Widziałem, że młodzi piłkarze, którzy trafiali do zespołu Los Blancos, na przykład Marco Asensio, dostawali szansę i grali. To pomogło nam wybrać właśnie Real. Cała moja rodzina i ja jesteśmy kibicami Królewskich. Chcieliśmy grać i mieszkać w Madrycie. 

- Barcelona chciała mi zapłacić więcej, ale nie dokonałem wyboru ze względu na pieniądze. Chcieliśmy postawić na lepszy projekt sportowy. Właśnie dlatego wybór padł na Real.  Marcelo i Casemiro dużo ze mną rozmawiali i również pomogli w podjęciu tej decyzji. Nigdy nie założyłbym koszulki Barçy. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Najpierw odezwała się do mnie Barcelona, a potem Real. Widziałem, że młodzi piłkarze, którzy trafiali do zespołu Los Blancos, na przykład Marco Asensio, dostawali szansę i grali. " To jest znamienne zdanie świadczące o EV i dawaniu szans młodym...

@krzakov: Moment, Vinicious wybrał Real jak jeszcze grał Neymar, więc młody nie chciał rywalizacji z nim to poszedł do Realu, dopiero później EV przyszedł do Barcy. Więc nie rozumiem, po co mieszać w to EV.

@ferdas_rawa: A to ciekawe. Bo Neymar odszedł w 2017, a Vinicious trafił do Castilli w 2018. Sprawdź zanim coś napiszesz.

@krzakov: Transfer był ogłoszony chyba rok albo 1,5 roku wczesniej.

@marchisio10: I na jego stronie nie gra Isco, Asensio, czy wcześniej Ronaldo.

@krzakov: Vini został kupiony w 2017 r przed odejściem Neymara, rok spędził na wypożyczeniu, sprawdź zanim coś napiszesz.
To co napisałem to nie wymysły mojej wyobraźni tylko wniosek z artykułu, który został opublikowany a tej stronie po ogłoszeniu transferu Jr. do Realu. Młody nie chciał rywalizacji z najlepszym Brazylijskim piłkarzem, a nikt z tych wymienionych nie dorasta do pięt Neymarowi. To proste jak budowa cepa.
« Powrót do wszystkich komentarzy