Matka de Jonga: Frenkie nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji, choćby ze względu na pieniądze

Łukasz Lewtak

20 marca 2019, 13:30

Marca

48 komentarzy

Matka Frenkiego de Jonga Marjon Schuchhard udzieliła wywiadu dla holenderskiego dziennika De Telegraaf i wyraziła przekonanie, że w Barcelonie jej syn nadal będzie twardo stąpał po ziemi.

- Frenkie ma raczej spokojne usposobienie i potrafi myśleć. To normalny chłopak i takim pozostanie. Jestem z tego dumna. Nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji, choćby ze względu na pieniądze. Zawsze musi kilka razy przemyśleć, jakie kroki podejmie.

- To bardzo ważne, aby był dobrym piłkarzem, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby był dobrym człowiekiem. Jest spokojny i skromny, tak go wychowaliśmy. Potrafi pozostać na swoim miejscu, nie uważa się za kogoś ważniejszego niż jest w rzeczywistości.

- Wielu piłkarzy nosi tatuaże. Powiedziałem Frenkiemu, że one wyglądają zdecydowanie gorzej, kiedy człowiek ma 80 lat. On się roześmiał i odpowiedział mi: "nie mam zamiaru robić sobie żadnego tatuażu".

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

i na to ojciec odpowiada: Frenkie!Kto się nie dziara ten fujara :D !

Tatuaże to kwestia indywidualna.
Jedni lubią sportowe wozy, drudzy wolą jezdzić motorami, są to gusta i guściki.
Ja osobiście uwielbiam tatuaże, oczywiście te, które " coś znaczą więcej ".
Kiedyś tatuaże były kojarzone z kryminałem, dzisiaj na świecie tatuaże są wszędzie akceptowane i brane bardziej jako sztuka niż kryminał.

A jest sens oklejać Ferrari ? Tak odnośnie wszelkich maści tatuażów :)

człowiek w wieku 80 lat po prostu wygląda gorzej a nie przez dziary xD uwielbiam ten argument :D

A kto człowieka 80letniego ogląda poza lekarzami i pielęgniarkami %) ale fakt, cenię ludzi wolnych od stadnych instynktow typu piłkarze z tatuazami

Kiedyś wyczytałem mądre zdanie nt. tatuażów:
„Wiesz jak to ch*jowo będzie wyglądało na starość?”
„Ogólnie człowiek ma w zwyczaju ch*jowo wyglądać na starość*

Widać że wychowany na dobrych wzorcach

Oby więcej takich transferów jak Arthur i de Jong :)

Tatuaże są paskudne. Nie czaję jak można sobie świadomie paskudzić ciało. Za to przyznaję że mają świetne zastosowanie do maskowania np. blizn ale to są naprawdę wyjątkowe i rzadkie przypadki.

Kiedyś słyszałem świetny cytat w tej tematyce: "tatuaże nie są zwyrodnieniem barwnikowym, ale świadczą o defekcie intelektu posiadającego".

Zwróćcie uwagę na fragment o jego charakterze. Można powiedzieć że charakterologicznie pasuje do Barcy jeśli spojrzymy przez pryzmat wartości jakie swoim zawodnikom wpaja Barca w LA Masii od najmłodszych lat. Myślę że ten argument nie był najważniejszy ale też nie był bez znaczenia.

Arthur też bez dziary i to na dodatek Brazylijczyk ☺️
konto usunięte

Bo jak by było odwrotnie to by poszedł do PSG :P