Leo Messi: Musieliśmy wykorzystać porażkę Atlético Madryt

Radek Koc

17 marca 2019, 23:26

Marca

17 komentarzy

Bohater pojedynku na stadionie Benito Villamarín udzielił krótkiego wywiadu po zakończonym meczu. Podkreślił, że zdobycie kompletu punktów było dzisiaj bardzo istotne. 

Owacja ze strony kibiców Betisu: Jestem im za to bardzo wdzięczny, nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego. Tutaj zawsze nas traktują bardzo dobrze, niezależnie od tego, że jesteśmy rywalem. 

Zwycięstwo: To bardzo ważne zwycięstwo. Moje gole były ważne, ponieważ pomogły drużynie zdobyć trzy punkty. Wykorzystaliśmy bardzo dobrą okazję po tym, jak swój mecz przegrało Atlético. Dzisiaj nie mogliśmy tego zepsuć. 

Betis: To drużyna, która potrafi bardzo dobrze obchodzić się z piłką. My jednak nie cierpieliśmy w żadnym momencie. Byliśmy bardzo uporządkowani na boisku. Czasami trzeba się dostosować do przeciwnika. Są różne momenty i spotkania. Trzeba być przygotowanym na wszystko. 

LaLiga: Zależy od nas, jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Zdarzały się już gorsze rzeczy, ale wciąż pozostają do wygrania te punkty i trzeba o nie zagrać. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli napiszę że go kocham , uwielbiam i wzbudza we mnie najlepsze odczucia to będzie to dziwne :P ?
« Powrót do wszystkich komentarzy