Czy jesteś zadowolony(a) z losowania Ligi Mistrzów? [ANKIETA]

Łukasz Lewtak

16 marca 2019, 09:13

43 komentarze

W piątkowym losowaniu Ligi Mistrzów w Nyonie FC Barcelona trafiła na Manchester United w ćwierćfinale rozgrywek. Znamy również drogę Barçy do ewentualnego finału. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat wyników losowania.

Jeszcze przed losowaniem zapytaliśmy Was, jaki zespół najchętniej widzielibyście w roli przeciwnika FC Barcelony w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Zdecydowanie najwięcej uczestników ankiety wskazało na FC Porto, jednak na drugim miejscu był właśnie Manchester United. Z portugalskim zespołem Barça może zmierzyć się w półfinale, jeśli drużyna z Estadio do Dragao pokona Liverpool, który był najmniej pożądanym rywalem dla Blaugrany wśród Użytkowników FCBarca.com.

Przypominamy pełne wyniki losowania:

Pary ćwierćfinałowe:

FC Barcelona - Manchester United

Tottenham - Manchester City

Liverpool - FC Porto

Ajax - Juventus

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe odbędą się 9 i 10 kwietnia, a rewanże zostaną rozegrane tydzień później. Warto zaznaczyć, że z powodów bezpieczeństwa pierwsze starcie pomiędzy Barçą a Manchesterem United odbędzie się na Old Trafford (środa, 10 kwietnia), a rewanż na Camp Nou (wtorek, 16 kwietnia). Już przed losowaniem UEFA zaznaczyła, że na prośbę lokalnych władz w tym samym dniu lub dwa kolejne dni nie będzie można rozegrać dwóch spotkań w Manchesterze. 

Pary półfinałowe:

1. Tottenham/Manchester City - Ajax/Juventus

2. FC Barcelona/Manchester United - Liverpool/FC Porto

Pierwsze mecze półfinałowe odbędą się 30 kwietnia i 1 maja, a rewanże zostaną rozegrane tydzień później.

Formalnie gospodarzem finału (1 czerwca na Wanda Metropolitano w Madrycie) będzie zwycięzca pierwszej pary półfinałowej.

Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat wyników losowania. Jesteście z niego zadowoleni? A może Waszym zdaniem Barcelona nie miała tym razem szczęścia? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie i dyskusji w komentarzach!

Fot. PeeJay2K3 / CC BY-SA 3.0

Ankieta

Czy jesteś zadowolony(a) z losowania Ligi Mistrzów?

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jesteśmy Barceloną i nikogo się nie boimy choć każdego szanujemy
« Powrót do wszystkich komentarzy