Wyjazdy na ćwierćfinał Ligi Mistrzów z FCBP i FCBarca.com

Redakcja

15 marca 2019, 19:36

Brak komentarzy

Za nami losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2018/19. O półfinał FC Barcelona zmierzy się z Manchesterem United, a my wraz z FCBP zapraszamy na zorganizowane wyjazdy na ten dwumecz.

***

Ponownie Anglia! Manchester -  miasto, w którym regularnie gramy jak nie z United to z City. Teraz wracamy tam na pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, gdzie przeciwnikiem będzie Manchester United. Zapraszamy na wyjazd na mecz wszystkich fanów FC Barcelony.

Liczba biletów tak jak zawsze na mecze wyjazdowe na wyspach bardzo mocno ograniczona.

Wylot samolotem, dwa noclegi na miejscu w samym sercu Manchesteru w wysokiej klasy hotelu wraz ze śniadaniami, integracja z Penyami z całej Europy, opieka miejscowego rezydenta oraz przede wszystkim mecz. Koszt wyniesie około 1490 PLN. Decyduje kolejność zgłoszeń. Cena może nieznacznie wzrosnąć ale nie więcej niż 80-90 pln.

Istnieje opcja wyjazdu tylko z 1 noclegiem. Wtedy cena spadnie do około 1300 PLN.

Man Utd - FC Barcelona (kliknij tutaj, aby się zapisać)

termin 9-11 kwietnia 2019

***

Serdecznie zapraszamy na rewanżowy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów pomiędzy naszą Barceloną oraz Manchesterem United. Przez lata nasze mecze obrosły legendą i nie może być inaczej i tym razem. W 1994 roku Barcelona wygrała na Camp Nou 4:0 i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Liczba miejsc jest bardzo mocno ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zapisu.

Cena bazowa to 1890 PLN. Wraz ze wzrostem liczby zapisanych osób cena może nieznacznie wzrastać (o max 100 PLN) co spowodowane jest rezerwacjami grupowymi na loty.

Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w hotelu 3***. W cenie noclegi, bilet na mecz i loty oraz ubezpieczenie.

FC Barcelona - Man Utd (kliknij tutaj, aby się zapisać)

termin 15-17 kwietnia 2019

***

Zachęcamy do zapisów już teraz, gdyż liczba miejsc na każdy z wyjazdów jest ograniczona i listy musimy zamknąć wcześniej. Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: fcbpontour@gmail.com

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Poleć artykuł