Leo Messi: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący

Radek Koc

14 marca 2019, 00:00

Marca

38 komentarzy

Leo Messi podzielił się z dziennikarzami swoim komentarzem na temat spotkania z Lyonem. Nie zabrakło również słów dotyczących występu Cristiano Ronaldo. 

Nerwy: Trochę się nacierpieliśmy przy wyniku 2:1. Sami sobie skomplikowaliśmy życie przy stałym fragmencie gry. Do tego momentu piłkarze Lyonu nie zrobili na boisku nic. Na szczęście strzeliliśmy bramkę na 3:1 i odzyskaliśmy spokój. 

Przygotowanie meczu: Od samego początku staraliśmy się rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść. Dużo graliśmy piłką i pokazaliśmy naszą najlepszą wersję. Po zdobyciu bramki na 3:1 otworzyło się przed nami dużo wolnej przestrzeni. Mogliśmy wyprowadzać szybkie kontrataki. 

Dublet: Bramce na 3:1 towarzyszyło pewne napięcie, ale na szczęście udało się ją strzelić. Ten gol dał nam spokój. 

Cristiano Ronaldo: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący. Myślałem, że Atlético będzie silniejszą drużyną. Ronaldo strzelił trzy gole i przeżył magiczną noc. 

Losowanie: Wszyscy przeciwnicy są wymagający. Na przykład Ajax pokazał, że jest wielką drużyną z młodymi piłkarzami i nie boi się niczego. Będzie trudno, niezależnie od tego, z kim się zmierzymy. Musimy być przygotowani na najtrudniejsze wyzwanie i właśnie takie się nam teraz szykuje. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Drewniane Man U i jedziemy dalej :D

@gabrielos1899: Drewniane? Trzymajcie mnie..

@gabrielos1899: zebyś potem nie płakał ..liczę na finał z United to byłby piękny spektakl

@Nope: ma rację< United jest cienkie

@gabrielos1899: To 'drewniane' United wyrzuciło PSG za burtę. Bez kilku podstawowych piłkarzy w składzie na dodatek.
konto usunięte

@XBlairrX: PSG samo wyskoczyło za burtę.
« Powrót do wszystkich komentarzy