Luis Suárez: Napastnicy żyją z goli, ale ja bardziej cieszę się z awansu

13 marca 2019, 23:28

Marca

16 komentarzy

Luis Suárez wypowiedział się na temat meczu FC Barcelony z Lyonem, wygranego przez Blaugranę 5:1. Urugwajczyk nie strzelił dziś gola, ale zaliczył asystę przy trafieniu Philippe Coutinho oraz wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Leo Messi.

Trudny moment w drugiej połowie: Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz i taki moment nadejdzie. Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, ale w drugiej przez chwilę nieuwagi zrobiło się 2:1 i mieliśmy pięć czy dziesięć trudniejszych minut. Ważne było, żeby strzelić gola na 3:1 i zapewnić sobie spokój.

Skuteczność: Dziś wykorzystaliśmy większość okazji do zdobycia gola.

Rzut karny: Wydaje mi się, że niechcący nadepnąłem na rywala, a on nieco wytrącił mnie z równowagi. Arbiter mógł to odgwizdać lub nie.

Niekorzystna passa strzelecka: Napastnicy żyją z goli, jednak bardziej cieszy mnie awans i chciałbym, żeby drużyna grała dalej, żebym i ja mógł strzelić bramkę. Ten moment przyjdzie. Pozostaje mi podnieść głowę i dalej próbować szczęścia.

Niespodzianki w 1/8 finału: Awansują ci, którzy są bardziej skuteczni i nie popełniają błędów. Musimy być świadomi tego, co się dzieje, i wyciągać wnioski.