Riqui Puig przejdzie jutro badania medyczne

Julia Cicha

6 marca 2019, 21:45

Mundo Deportivo, Sport

3 komentarze

Cristhian Stuani ostro sfaulował Riquiego Puiga tuż przed końcem meczu o Superpuchar Katalonii. Napastnik otrzymał za to zagranie żółtą kartkę, a wychowanek Barcelony mógł doznać kontuzji.

Nieco wcześniej za faul na pomocniku Barçy B żółtym kartonikiem został upomniany również Éric Montes. Po wejściu Stuaniego Puig musiał jednak zostać opatrzony przez lekarzy i choć kontynuował grę, odczuwał ból.

− Jutro przejdę badania, mam nadzieję, że to jedynie uderzenie. Rywalizacja z piłkarzami Primera División w obu zespołach była dla mnie dużą szansą. Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej mieliśmy swoje okazje, ale ostatecznie to rywale wygrali – powiedział zawodnik po spotkaniu, a następnie skomentował też grę swojego kolegi Jean-Claira Todibo. − To chłopak w moim wieku, jest bardzo utalentowany i ma jakość gry. Ma potencjał, by występować w tej drużynie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Stuani stary byk bez wyobraźni.. Jeśli chciał sfaulwoać taktycznie to mógł to zrobić na tysiąc sposobów łagodniej. Puig jeszcze tę nogę miał wyciągniętą, słabo to wyglądało. Mam nadzieję, że nic mu nie będzie bo robił zamieszanie w środku pola.

Oby to nic poważnego... A tak w ogolę chyba najlepszy na boisku w dzisiejszym meczu