RFEF spotka się z przedstawicielami Barcelony i Valencii w sprawie finału Pucharu Króla

Radek Koc

4 marca 2019, 22:00

AS

3 komentarze

Hiszpańska Królewska Federacja Piłkarska (RFEF) spotka się w przyszłym tygodniu z przedstawicielami Barcelony i Valencii. W czasie spotkania mają zostać omówione szczegóły meczu finałowego Copa del Rey

RFEF chce poinformować reprezentantów obu klubów o dokładnej liczbie wejściówek przewidzianych dla kibiców, numerach trybun VIP, cenach każdego rodzaju biletów oraz częściach stadionu przeznaczonych dla poszczególnych grup kibicowskich. Wiadomo, że federacja chciałaby również, aby obie drużyny przeprowadziły oficjalne treningi na murawie stadionu. 

RFEF nadal ustala ceny wejściówek, które będą zależeć od danych sektorów stadionu. Niemniej jednak każdemu klubowi przypadnie taka sama liczba biletów w identycznej cenie. Nieoficjalnie mówi się, że zarówno Barcelona, jak i Valencia mają otrzymać po 23 tysiące wejściówek, które następnie zostaną rozdysponowane zgodnie z uznaniem każdego klubu. Około 13 tysięcy biletów pozostanie w gestii federacji oraz organizatorów. 

Oczekiwanie na mecz jest obecnie dużo większe w Walencji niż w Barcelonie. Kibice Los Che nie mieli okazji oglądać swoich piłkarzy w spotkaniu finałowym od 11 lat. Władze klubu zastanawiają się, w jaki sposób powinni dokonać podziału biletów. Z całą pewnością największy odsetek wejściówek przypadnie socios.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie, jakie dawać finał na Bernabeu. Przecież już przed półfinałami zostało ustalone, że finał będzie na stadionie Betisu.

Ciekawe co tym razem będą remontować na bernabeu :D

Dawać na Bernabeu !!! Gramy tam mega dobrze , a Perez będzie musiał oglądać jak Messi podnosi puchar w górę