Dani Carvajal: Futbol był wobec nas niesprawiedliwy, nie zasłużyliśmy na dwie porażki

Grzegorz Zioło

2 marca 2019, 23:36

AS

64 komentarze

Dani Carvajal wypowiedział się na temat meczu Realu Madryt z Barceloną na Santiago Bernabéu, zakończonego porażką gospodarzy 0:1. Los Blancos przegrali u siebie z odwiecznym rywalem po raz drugi w ciągu zaledwie kilku dni i znacząco zmniejszyli swoje szanse w walce o mistrzostwo Hiszpanii.

Porażki z Barceloną: Moim zdaniem były to dwa bardzo wyrównane spotkania. W Pucharze Króla wynik był zbyt wysoki. Dziś obie drużyny miały okazje, ale ostatecznie rywalom udało się strzelić, a nam nie. Nie braliśmy pod uwagę dwóch porażek z rzędu na własnym stadionie. Dziękujemy kibicom, ponieważ nas wspierali. Futbol był wobec nas niesprawiedliwy. Nie zasłużyliśmy na przegraną w obu meczach.

Pożegnanie z walką o mistrzostwo: To prawie decydujące trzy punkty. Nie zamierzamy składać broni. Mamy dużą stratę. Mieliśmy okazję, żeby włączyć się do walki i wywrzeć presję, a teraz będzie o to trudno.

Liga Mistrzów: Nie ma czasu na rozpaczanie.

Gareth Bale: Nie wiem, o co chodziło w sytuacji z publicznością. Takie rzeczy są dla nas bardzo ważne. Gareth musi być wściekły.

Fot. Ruben Ortega / CC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na dwie lm tez zescie nie zasluzyli i co
« Powrót do wszystkich komentarzy