Sergio Ramos: Nie wykonałem umyślnego ruchu, sytuacja z Messim zostaje na boisku

Grzegorz Zioło

2 marca 2019, 23:21

Marca/AS

58 komentarzy

Sergio Ramos wypowiedział się na temat przegranego 0:1 meczu z FC Barceloną na Santiago Bernabéu. Po tej porażce Los Blancos mogą już praktycznie pożegnać się z marzeniami o tytule mistrzowskim, ponieważ ich strata do zespołu Ernesto Valverde wzrosła do 12 punktów.

Czy gra przeciwko Barcelonie to koszmar?: Nie, ale trzeba przyznać, że mimo zdominowania meczu w Pucharze Króla nie potrafiliśmy przełożyć tego na wynik, tak samo jak dzisiaj. W futbolu liczą się gole i skuteczność, a my jej nie mieliśmy. Rywale pokazali ją za to przy wykończeniu akcji. Teraz musimy zostawić za sobą tę porażkę. Mieliśmy dobrą okazję, by zmniejszyć dystans do lidera tabeli, ale teraz możemy tylko pogratulować Barcelonie. Dobra gra i dominacja nie wystarczyły.

Zmęczenie: To były dwa bardzo intensywne mecze na wysokim poziomie pod względem wysiłku. Da się odczuć, że nie mieliśmy zbyt wiele czasu na regenerację, podobnie jak Barcelona, dlatego to nie jest dla nas żadna wymówka. Kiedy brakuje goli, trudno o dobry wynik.

Szanse na mistrzostwo: Barcelona jest bardzo skuteczna i znów zwiększyła dystans. To dla niej kolejny ważny krok. Szkoda, że mistrzostwo się od nas oddala, a dystans jest tak duży. Mimo to zamierzamy walczyć do końca, ponieważ wszystko jest możliwe.

Starcie z Messim: To było stykowe zagranie, nie wykonałem umyślnego ruchu, ale zostało to źle przyjęte. Ta sytuacja zostaje na boisku.

Liga Mistrzów: W LaLidze też trzeba czuć się dobrze fizycznie i mentalnie, dlatego musimy dalej pracować. W środę gramy kolejny finał u siebie, tym razem w Lidze Mistrzów, i będziemy walczyć o zwycięstwo. W lidze także postaramy się o zmniejszenie dystansu do rywali.

Fot. Ruben Ortega / CC BY-SA 4.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To chyba piłkarz z najniższym IQ jakiego pamietam.

@MJ45: Z Gutim walczy o miano najniższego iq

@MJ45: Jest jeszcze Pepe

@dawid12304: Obaj ta sama Szkoła, ale gorszego zachowania jak Pepe z Getafe to nie pamietam
« Powrót do wszystkich komentarzy