El Clásico w LaLidze: najlepsze, najgorsze według FCBarca.com

Redakcja

2 marca 2019, 22:58

53 komentarze

Real Madryt CF

RMA

Herb Real Madryt CF

0:1

Herb Real Madryt CF

FC Barcelona

FCB

  • 26' Ivan Rakitić 

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu Barcelony z Realem Madryt zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Mocarna defensywa

Barcelona przyjechała ponownie na Santiago Bernabéu z myślą: "możemy, ale nie musimy". W związku z tym Valverde zdecydował się na solidne zabezpieczenie skrzydeł i swoiste "zaczopowanie" środka defensywy. Piłkarze świetnie się uzupełniali, a jeśli już rywale dośrodkowywali, to Piqué z Lengletem wyjaśniali absolutnie każdą sytuację. Fantastycznie przy blokowaniu uderzeń piłkarzy trzeciej drużyny LaLigi spisywali się wszyscy defensorzy. Dodatkowo warto wyróżnić Arturo Vidala, który po wejściu na boisko w 70. minucie zaliczył aż pięć bezpośrednich odbiorów - kosmos. 

Najgorsze: Sergio Ramos

Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią. Kapitan Realu Madryt po raz kolejny pokazał swoją prawdziwą twarz - boiskowego brutala, który już chyba do końca swojej kariery będzie wykorzystywał brudne gierki w równym stopniu co piłkarskie umiejętności. W tym meczu, pełnym walki i zaangażowania z obu stron, okazał się jedynym naprawdę przykrym i niepotrzebnym elementem. Jakim cudem dokończył to spotkanie, wie tylko sędzia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na Fame MMA chciałbym zobaczyć ramosika z Kingiem Arturo Vidalem

@krefi10: Wolałbym chyba zobaczyć Suarez'a z Ramosem, a jeśli patrzeć całkiem po tym kto gdzie gra i od ilu lat to Pique z Ramosem :D
« Powrót do wszystkich komentarzy