Luis Enrique: W El Clásico oba zespoły miały dla siebie po jednej połowie, ale Real nie wykorzystał swoich szans

Łukasz Lewtak

1 marca 2019, 13:00

Gol TV/AS

14 komentarzy

Były szkoleniowiec FC Barcelony, a obecnie selekcjoner reprezentacji Hiszpanii oglądał z trybun Estadio Mestalla rewanżowy mecz półfinałowy Pucharu Króla pomiędzy Valencią i Realem Betis. W przerwie spotkania udzielił krótkiej wypowiedzi dla GOL TV, w której odniósł się m.in. do środowego El Clásico na Santiago Bernabéu.

- W El Clásico każda z drużyna miała dla siebie jedną połowę. Real Madryt nie wykorzystał swoich szans i dlatego to Barça awansowała do finału - podkreślił Luis Enrique.

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii przewiduje, że w spotkaniu finałowym na Benito Villamarín 25 maja może zdarzyć się wszystko. - W ciągu 90 minut wiele może się wydarzyć. Valencia może pokonać Barçę - zaznaczył były szkoleniowiec Blaugrany.

Luis Enrique został również zapytany o to, czy w spotkaniu Valencii z Realem Betis oglądał Sergio Canalesa. - Nie, co tydzień robię notatki. Obserwujemy postawę każdego piłkarza - powiedział selekcjoner Hiszpanii.

Fot. Lluís / CC BY 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dym rym dym i muzyka
Enrique wroć do nas :(

Teraz nastały czasy że to Real dominuje w klasykach przecież kiedyś ta dominacja Barcelony w każdym spotkaniu musiała się skończyć. Real wiele razy wygrywał z nami po wykorzystaniu wszystkiego co miał, wówczas gdy Barcelona cisła i marnowała setki na potęgę. Tak było za Enrique i Pepa.

To jest magia jak Real jest pompowany medialnie. Bayern ich gniótł, to każdy pompował, że Real to nie chłopcy, ale mężczyźni i ważne jak kończysz, a nie zaczynasz. Była śpiewka, że styl się nie liczy, bo tylko wynik ludzie będą pamiętać.

Barca tak samo wygrywa jak Real, to jest burza, że zwycięstwo niezasłużone itd. Z Xaviego się śmiali się. Hipokryzja sympatyków Realu i przeciwników Barcy!

Fakt, ale i tak mimo wszystko większość pod Real