Casemiro: Po takim meczu byłoby trochę niesprawiedliwe mówić tylko o Viniciusie

Radek Koc

28 lutego 2019, 08:40

AS

42 komentarze

Casemiro spotkał się z przedstawicielami mediów po meczu z Barceloną i w krótkiej rozmowie podsumował postawę Realu Madryt.

Vinicius: Widać było, że to odważny piłkarz i niczego się nie boi. Rozegraliśmy fantastyczny mecz i pierwsza połowa była najlepszą w naszym wykonaniu w tym sezonie. Byłoby zatem trochę niesprawiedliwie mówić tylko o Viniciusie. W każdym razie to piłkarz pierwszej drużyny i musi stawiać sobie wielkie cele. Udowodnił, że jest wspaniałym piłkarzem dla naszego zespołu.

Odpadnięcie z Pucharu Króla: Zagraliśmy dobrze. Wynik nie jest dobry, ale pracujemy nad tym, żeby grać jak najlepiej. To dla nas trudne. Bardzo się napracowaliśmy i kibice na stadionie zachowali się w stosunku do nas niewiarygodnie. Czekamy na nich w sobotę i liczymy na ich wsparcie. Rozegraliśmy dobre spotkanie i wynik nie odzwierciedla obrazu tego meczu. 

Smutek: Wszyscy jesteśmy smutni. Wiemy, że wiele rzeczy zrobiliśmy dobrze, ale jesteśmy smutni. 

Nieobecność Cristiano: Nie możemy wciąż mówić o piłkarzu, którego tutaj już nie ma. Tydzień temu mówiliśmy o tym, że Benzema to najlepsza "dziewiątka", rozmawialiśmy o Viniciusie czy Lucasie... Nie możemy rozmawiać na temat Cristiano, bo nie jest już zawodnikiem Realu Madryt. Zabrakło nam gola, ale piłkarze z linii ataku grają naprawdę dobrze. Mam na myśli przede wszystkim Karima, który rozgrywa swój najlepszy sezon w Realu. 

Sobotni mecz z Barceloną: Musimy się skupiać na każdym kolejnym meczu. Wszystkie spotkania są dla nas bardzo ważne. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kazemiro wczoraj nawet swoich faulował taki był nakręcony xd
« Powrót do wszystkich komentarzy