Bartomeu: To wielki dzień dla Barcelony, awansowaliśmy do finału, a Sandro Rosell jest na wolności

Grzegorz Zioło

27 lutego 2019, 23:44

AS

7 komentarzy

Josep María Bartomeu wypowiedział się na temat zwycięstwa FC Barcelony nad Realem Madryt, dzięki któremu Blaugrana po raz szósty z rzędu awansowała do finału Pucharu Króla. Prezydent klubu przypomniał też o innym ważnym dzisiejszym wydarzeniu, jakim było zwolnienie Sandro Rosella z aresztu prewencyjnego.

Wrażenia: Jesteśmy w finale, ponieważ na to zasłużyliśmy po walce w bardzo intensywnym meczu. Nie było łatwo. To wielki dzień na Barcelony. Po raz kolejny awansowaliśmy do finału Pucharu Króla, a Sandro Rosell i Joan Besoli są na wolności. Musimy się cieszyć, ponieważ pod koniec maja zagramy w kolejnym finale pucharu. W sobotę wrócimy na Santiago Bernabéu, żeby rozegrać ważny mecz ligowy. 

Pochwały: Byliśmy bardzo skuteczni w drugiej połowie. W pierwszej części gry nam nie wychodziło, jednak po przerwie wykorzystaliśmy okazje, które mieliśmy. Suárez to drapieżnik, ale wszyscy pozostali: Dembélé, Messi, Rakitić i reszta są świetnymi zawodnikami. Musimy mieć szacunek dla Realu, ponieważ to wielki rywal.

Zwycięstwo w Madrycie: Wygrywanie nie jest złym zwyczajem. Odnosimy sukcesy, osiągamy dobre wyniki i czuję się szczęśliwy razem z trenerem i drużyną, która dobrze podeszła do meczu. W pierwszej połowie mogliśmy stracić gola, ale obrona również zadziałała.

Następne El Clásico: Zawsze trudno jest wygrać w tych meczach. W sobotę wrócimy na Santiago Bernabéu z zamiarem powiększenia naszej przewagi w ligowej tabeli.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nasz zespół zostaje w Madrycie (lub okolicy) i tam trenuje pod sobotni mecz, czy wracają do Barcelony, by zaraz znów lecieć do Madrytu?

Bartomeu jest chyba w bardziej zaawansowanym związku z Rosellem niż Valverde z Rakiticiem.

Ten tekst o tym oszuście mógł sobie darować.