Vinicius: Messi jest niesamowity, ale nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie

Julia Cicha

25 lutego 2019, 12:00

Marca

82 komentarze

Vinicius myśli już o środowym El Clásico. Zawodnik zapewnił, że Leo Messi jest świetnym piłkarzem, ale zaznaczył, że nikt się go nie boi.

El Clásico: Nie mogę się doczekać, wszyscy lubimy grać w tym meczu. Musimy zagrać tak jak na Camp Nou. Mogliśmy wygrać, teraz potrzebujemy pomocy naszych kibiców.

Leo Messi: Jesteśmy gotowi na wszystko. To niesamowity zawodnik, robi rzeczy, których nie robi nikt inny. Nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie.

Brak goli: Zawsze czegoś brakuje, nie strzeliłem wielu bramek, ale dobrze zagrywam. Najważniejsze jest wygrywanie.

Mecz z Levante: To było bardzo trudne spotkanie, ale udało nam się zwyciężyć, to zawsze jest ważne. Wiele zespołów ma problemy ze zdobyciem trzech punktów na tym stadionie. Teraz odpoczniemy i będziemy myśleć o Barcelonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Real ma raczej najlepszy marketing (np. wybór Modrica na najlepszego piłkarza świata ) oraz najlepszy VAR - możliwe iż bezpośrednio sprzężony z kieszenią prezesa - wczorajsze karne nie pozostawiają żadnych wątpliwości a Mr Vini pieprzy nam o jakości piłkarzy. Dla mnie Messi jest the best nawet gdyby cały sezon przesiedział na ławce!

@Ireneuszp: Karne? 1 karny był prawidłowy a 2 był kpiną akurat

@Shasta: Pierwszy był dla mnie b. wątpliwy - zawodnik zasłaniał odruchowo twarz i nie powiększył ręką przekroju ciała!

@Ireneuszp: ale wlasnie o to chodzi ze reka byla za bardzo do przodu wysunieta, jakby mial ja calkiem przy twarzy to by sedzia karnego nie dal ale mial ja wysunieta od ciala

@Shasta: Ręka zmierzała do zasłonięcia twarzy - nawet hiszpańska (madrycka) prasa powątpiewa w oczywistość obu karnych!

@Ireneuszp: Nie wiem może są wątpliwości co do 1 ale przy 2 nie ma wątpliwości że nie powinno być

@Ireneuszp: Akurat przekrój ciala to miałby ciężko powiekszyc:)

@dzonyFCB: Czemu ciężko powiększyć przekrój ciała? Jak rozłożysz ręce, to przekrój poprzeczny w miejscu barków będziesz miał większy niż ze złożonymi... :P
« Powrót do wszystkich komentarzy