Vinicius: Messi jest niesamowity, ale nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie

Julia Cicha

25 lutego 2019, 12:00

Marca

82 komentarze

Vinicius myśli już o środowym El Clásico. Zawodnik zapewnił, że Leo Messi jest świetnym piłkarzem, ale zaznaczył, że nikt się go nie boi.

El Clásico: Nie mogę się doczekać, wszyscy lubimy grać w tym meczu. Musimy zagrać tak jak na Camp Nou. Mogliśmy wygrać, teraz potrzebujemy pomocy naszych kibiców.

Leo Messi: Jesteśmy gotowi na wszystko. To niesamowity zawodnik, robi rzeczy, których nie robi nikt inny. Nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie.

Brak goli: Zawsze czegoś brakuje, nie strzeliłem wielu bramek, ale dobrze zagrywam. Najważniejsze jest wygrywanie.

Mecz z Levante: To było bardzo trudne spotkanie, ale udało nam się zwyciężyć, to zawsze jest ważne. Wiele zespołów ma problemy ze zdobyciem trzech punktów na tym stadionie. Teraz odpoczniemy i będziemy myśleć o Barcelonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten Vini trafił się realowi jak ślepej kurze ziarno. Pomyśleć ze my podobne pieniądze zapłaciliśmy za Malcoma, ' ogranego na poziomie europejskim '.

W El Clasico nakryl naszego czapką. Chłopak ma pokrętło w nodze. Gdyby Malcom kręcił słabego Marcelo jak Vinicius będącego w formie Semedo...

@Sortello: Co ty gościu piszesz. My chyba inne mecze oglądaliśmy. Malcom wchodził w ich obronę jak w masło, a jak była kontra to odsadził na sprincie Marcelo na kilka dobrych metrów.

Poza tym, kto kim kręcił? Bo mi się wydaje, że to Semedo kręcił Viniciusem. I nie, Vinicius nie ma takiego pokrętła jak Malcom. Malcom ma jeszcze balans ciała bez piłki i samym balansem myli zawodników.

I porównaj ile minut zagrał Vinicius, a ile Malcom. Ten zły Malcom strzelił gola, a ten dobry Vinicius zmarnował kilka sytuacji.

PS. i ten komentarz o Turanie i Pogbie. Litości, ty się nie znasz na piłce.

@Sortello: ja to jakoś pamiętam inaczej.... że to Vini nie mógł się przebić przez Semedo gdy ten już zdążył wrócić do defensywy.

@Jacob94: Pique wyłączył go z gry jak dzieciaka

@robsesh: Oj. To nie wiem kto zrobił bramkę dla realu?
A Malcom strzelał do "pustaka" po odbiciu się piłki od słupka?

Może mi się przysnilo? Może to nie ten klasyk?

Moim zdaniem Vinicius zaprezentował się o niebo lepiej. Mimo iż to Malcom zdobył dla nas bardzo ważna bramkę.

Ze ma więcej minut? Fakt. Postawa Bale i LV mu w tym pomogła. Ale od samego początku robi szum. U Malcoma jakoś mało dają ten balans ciała i super dryblingi. Zaangażowania na pewno mu nie można odmówić, ale... no właśnie, to 'ale'.

@Sortello: Kto zrobil bramke dla Realu? Z tego co pamietam,to byl to Benzema!!! Vazquez wykonczyl

@Dersu: Z tego co pamiętam to Vinicius ograł Semedo na boku, Pique zszedł ze środka by zaasekurowac, Vinicius zagrał długa piłkę w poprzek pola karnego do Benzemy i Vazquez wykończył ze środka pola karnego, gdzie był tylko Langlet.

Ale po co gadać z kimś, kto widzi tylko asysty i bramki, a reszta gry się dla niego nie liczy? A przewagę tworzy się właśnie wtedy, kiedy 80% użytkowników tej strony tego nie widzi ;)

@Omoziu: Wczoraj też go wyłączyli?

xP

@robsesh: I kto tu wchodził w czyją obronę jak w masło?

Dzieciak robił naszych aż miło, brakuje mu tylko wykończenia.

Malcom lepiej kręci.

xP
« Powrót do wszystkich komentarzy