Vinicius: Messi jest niesamowity, ale nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie

Julia Cicha

25 lutego 2019, 12:00

Marca

82 komentarze

Vinicius myśli już o środowym El Clásico. Zawodnik zapewnił, że Leo Messi jest świetnym piłkarzem, ale zaznaczył, że nikt się go nie boi.

El Clásico: Nie mogę się doczekać, wszyscy lubimy grać w tym meczu. Musimy zagrać tak jak na Camp Nou. Mogliśmy wygrać, teraz potrzebujemy pomocy naszych kibiców.

Leo Messi: Jesteśmy gotowi na wszystko. To niesamowity zawodnik, robi rzeczy, których nie robi nikt inny. Nie boimy się go, bo mamy najlepszych piłkarzy na świecie.

Brak goli: Zawsze czegoś brakuje, nie strzeliłem wielu bramek, ale dobrze zagrywam. Najważniejsze jest wygrywanie.

Mecz z Levante: To było bardzo trudne spotkanie, ale udało nam się zwyciężyć, to zawsze jest ważne. Wiele zespołów ma problemy ze zdobyciem trzech punktów na tym stadionie. Teraz odpoczniemy i będziemy myśleć o Barcelonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Proponuję obejrzeć wczorajsze karne dla Realu , których nie powinno być ... . Jak ze wszystkimi trofeum . Gdzie Real nie może tam sędzia pomoże . Skur.. wysyństwo i tyle w temacie

@ViScAAA: Pierwsze karny był słusznie podyktowany. Gdyby piłkarz Levante miał rękę przy twarzy to argument, że się zasłaniał by przeszedł ale miał ją za bardzo wyciągniętą przed swoje ciało.

@ViScAAA: Wina sędziego XDD

@YoungMan: Tu się zgodzę 1 karny był słuszny bo ręka za bardzo do przodu wysunięta, ale 2 karny był już Oskarem za "talent aktorski" casemiro ;s

@YoungMan: Tak , ale zobacz , że jakby nie ręka to dostałby w głowę i to idealnie , nie powiększył powierzchni ciała . No szanujmy się , ale jak Navas faulował Dembele , bo trafił w nogi , a nie w piłkę tylko dopiero po powtórkach z innych ujęć było to widać to kur... wa sędzia nie raczył skonsultować się z VAR ...
« Powrót do wszystkich komentarzy