Ter Stegen: Teraz nie możemy już zmienić wyniku, ale chcieliśmy osiągnąć więcej

Łukasz Lewtak

20 lutego 2019, 00:08

Marca/Mundo Deportivo

4 komentarze

Po bezbramkowym remisie Barcelony w Lyonie Marc-André ter Stegen podkreślił, że drużyna chciała osiągnąć więcej w tym spotkaniu.

- Wiemy, że mamy wystarczającą jakość, aby strzelić gola w każdej chwili. Nie wyjeżdżamy stąd sfrustrowani. Wiemy, że możemy rozstrzygnąć ten dwumecz na naszą korzyść.

- Mieliśmy okazje i zawsze chcemy strzelać gole, jednak nie było to możliwe. Rywale mają bardzo dobrego bramkarza. Zabrakło nam szczęścia. Mamy nadzieję, że do nas wróci.

- Teraz nie możemy już zmienić wyniku, ale prawda jest taka, że chcieliśmy osiągnąć więcej. Trzeba patrzeć naprzód, ponieważ przed nami trzy bardzo ważne spotkania.

- Jestem zadowolony z całej drużyny. Wysiłek, który włożył w to spotkanie Luis Suárez, jak zawsze był istotny. Nie mogę mówić o koledze z drużyny. Wiemy, że ma wielką jakość, i liczymy na niego. Musimy pracować jako zespół. Chcemy również, aby każdy indywidualnie dawał z siebie sto procent. Mamy nadzieję, że Luis szybko ponownie strzeli gola i zyska pewność siebie. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdybyśmy byli skuteczni w ataku nie musiałby się tłumaczyć za kolegów z drużyny a w szczególności Suareza.

Ter- Stegen jedyny porządny gracz w tym pre-sezonie, bo inaczej tego nazwać nie można. Szacunek dla niego za to, że musi tłumaczyć się za fantastyczną grę swoich kolegów z drużyny.

Kolejna kapitalna interwencja. Uwielbiam go! Obecnie najlepszy bramkarz na świecie! Niech Niemcy żałują, że u nich nie broni. W obecnej formie Neuer odstaję od Marca, ale to ich problem.

Ter Stegen - On jedyny trzyma formę, bohater ostatnich kilku meczów !