Ojciec Neymara: To kłamstwo, że dzwoniliśmy do Barcelony

Radek Koc

18 lutego 2019, 17:00

Telefoot

93 komentarze

Ojciec Neymara udzielił wywiadu dla Telefoot, w którym zareagował w zdecydowany sposób na powtarzające się pogłoski na temat powrotu jego syna do Barcelony. 

- To kłamstwo. Nie było żadnego wykonanego telefonu do Barcelony. Są tylko dwie osoby, które mogą wypowiadać się w imieniu Neymara: on sam i ja. Żaden z nas nie rozmawiał na temat możliwości powrotu do Barcelony. 

- Mój syn jest szczęśliwy w Paryżu. Barcelona to wielki klub, ale to tylko plotki. Niemożliwe, żeby taki piłkarz jak Neymar pozostał z dala od takich plotek. Jego teraźniejszość i przyszłość są w Paryżu. Z drugiej strony trudno jest mówić o przyszłości w futbolu. Może się zmienić w każdym momencie.

Ojciec Neymara odniósł się również do ostrych wejść obrońców, których ofiarą w ostatnich meczach stał się jego syn. - Problemem nie są francuskie rozgrywki, ale sędziowanie. Sędziowie muszą chronić zawodników. Jeśli nie odgwizduje się fauli, jeśli nie karze się ostrej gry... Mamy wtedy problem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie lubię gościa to prostak w swoim zachowaniu, przynajmniej na boisku, ale... na tą chwilę to jedyna osoba do zastąpienia Messiego. To moje zdanie.
« Powrót do wszystkich komentarzy