O rozwoju FCBarca.com, Barcelonie i futbolu - podcast

Robert Wojtczak

17 lutego 2019, 16:08

12 komentarzy

Początki kibicowania Barcelonie, kulisy rozwoju FCBarca.com czy różnice między ligami hiszpańską i angielską. To tylko kilka z tematów, o których rozmawialiśmy wspólnie z gospodarzami nowego kanału na YouTube - Piłkarzyki. Zapraszam do obejrzenia lub wysłuchania prawie godzinnego nagrania z naszego środowego spotkania w krakowskim studio.

Słuchaj na Spotify http://bit.ly/PiłkarzkiSpotify

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda, że jak był poruszany temat poziomu ligi, to nikt nie podał przykładu, że siłę zespołów weryfikują europejskie puchary, a te ostatnio dominują zespoły z Hiszpanii.

Kibiców rozmowy na "lajcie" ,ale trochę słabe te pytania tego kolegi z prawej strony,ten z lewej bardziej rozgarnięty.@robertinho ma ogromną wiedzę i panowie mogli wyciągnąć z tej rozmowy znacznie więcej.Ale przyjemnie się oglądało mimo wszystko.

Bardzo ciekawe nagranie, jestem pozytywnie zaskoczony poziomem dyskusji. Gołym okiem widać, że Robert posiada sporą wiedzę o FC Barcelonie, a także naręcze solidnych argumentów. Do tego kulturalny i elokwentny gość z niego. Panowie prowadzący również dają radę. Naprawdę warto poświęcić tę niecałą godzinkę.

Czasy sprawdzania wyników w telegazecie :D to było coś

O mój ulubiony kanał o tematyce piłkarskiej w połączeniu z moją ulubioną stroną piłkarską? I jeszcze Jcob? Genialnie!

Polecam od 8:00

Ja krzykacz, a wy?

No to wiemy już jak wyglądają Ci co dają nam bany ;-)
Taki żarcik ;-)

Robertinho z profilu wyglądasz jak Soldado :D