Media: Juventus, Manchester United i Chelsea poważnie zainteresowane de Ligtem

Julia Cicha

11 lutego 2019, 20:45

Mundo Deportivo

30 komentarzy

Do meczu Ajaksu z Realem pozostało niewiele czasu, a media wciąż spekulują na temat przyszłości Matthijsa de Ligta. Środkowy obrońca, który znajduje się na liście życzeń Barcelony, stał się obiektem zainteresowań wielu europejskich klubów.

Calciomercato i The Sun informują dziś, że stoperem interesują się Juventus, Manchester United i Chelsea. Dobre relacje agenta Holendra Mino Raioli z włoskim zespołem pomagają w potencjalnych negocjacjach transferowych. Czerwone Diabły również mają pewną przewagę, ponieważ Raiola reprezentuje też grającego na Old Trafford Paula Pogbę.

Barcelona przeanalizowała już wszystkie za i przeciw transferu de Ligta. Katalończycy chcą kupić zawodnika, ale wiedzą, że kosztowałoby ich to około 65-70 milionów euro. Klub nie jest w stanie wydać tyle na obrońcę. Barça wie jednak też, że przejście na Camp Nou jest priorytetem Holendra, w związku z czym nie zamyka przed nim drzwi, jeśli uda się wynegocjować odpowiednie warunki umowy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Moment, moment. Chcecie mi powiedzieć, że Parysko-Katarski Klub Piłkarski (znany jako PSG) nie jest zainteresowany de Ligt'em? Przecież to impossibile!
« Powrót do wszystkich komentarzy