Paris United: Olympique Lyon wyznaczył cenę za Ferlanda Mendy'ego

Julia Cicha

11 lutego 2019, 12:00

Sport

31 komentarzy

Paris United informuje, że prezes Olympique’u Lyon wyznaczył kwotę, za jaką jego klub jest gotowy sprzedać Ferlanda Mendy’ego. Obrońcą interesuje się wiele europejskich drużyn, w tym Barcelona.

Francuzi zgodzą się na transfer, jeśli ktoś zaproponuje za zawodnika 35-40 milionów euro. Dopiero po otrzymaniu takiej oferty Lyon rozpocznie negocjacje. Paris United dodaje również, że do walki o Mendy’ego włączył się Paris-Saint Germain.

Piłkarz Olympique’u od dłuższego czasu jest obserwowany przez Barcelonę. Latem mówiono o nim jako o możliwym następcy Lucasa Digne'a i zmienniku Jordiego Alby. Obecnie Barça ma tylko jednego nominalnego lewego obrońcę.

Mendy dobrze kontroluje piłkę, wykorzystuje wolną przestrzeń na boisku, a do tego jest szybki przy linii bocznej. Te cechy sprawiają, że jego gra podoba się Ernesto Valverde.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak, już śpieszymy go sprzedawać do Paryża ;) Sam Mendy mówił, że nie odejdzie do któregoś z ligowych rywali. Do Barcy? Jeśli latem trafi do Was, to życzę mu, aby zrobił taką karierę jak Abidal czy Umtiti :)
« Powrót do wszystkich komentarzy