Gaizka Garitano: To my mieliśmy najlepsze okazje i oddaliśmy więcej strzałów

Łukasz Lewtak

10 lutego 2019, 23:33

AS/Marca

16 komentarzy

Trener Athleticu Gaizka Garitano skomentował bezbramkowy remis jego zespołu z Barceloną na San Mamés.

Okazje: To my mieliśmy najlepsze okazje, oddaliśmy więcej strzałów i wykonaliśmy więcej rzutów rożnych. Nie zdołaliśmy strzelić gola, ale rywale także tego nie zrobili, a trafiali do siatki w ponad trzydziestu kolejnych meczach. To dobry punkt, jestem zadowolony.

Plan na mecz: W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Później więcej nas kosztowało rozpoczynanie akcji ofensywnych, ale rywale również nie mieli ich wiele. To my byliśmy bliżej zwycięstwa. Dobrze wyszło nam to, co zaplanowaliśmy.

Tylko jednak zmiana w porównaniu do meczu na Camp Nou: Wzmocniliśmy skład Balenziagą, aby pomógł nam z Messim. Nasi piłkarze rozegrali dobry mecz na Camp Nou i tamto spotkanie było dla nas punktem odniesienia.

Wiara w siebie: Potrzebujemy punktów, a nie konkretnych odczuć, bo z tych drugich nie da się wyżyć. Na pewno wszyscy podpisaliby się pod remisem, ale nie byliśmy daleko od zdobycia trzech punktów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

i uj z tego że mieliście. Liczy się to co w siatce, a tam nadal 0.

No i co w związku z tym?

Szkoda że nie dodał nic o masie fauli taktycznych Athleticu oraz o aprobacie sędziego który nie karał gry nie fair...

Niech będzie też zadowolony, że w 10 dograli a nie w 8-9 bo spokojnie to tak się powinno skończyć i to dużo wcześniej.
Przy współudziale sędziego, "zabił mecz" i dlatego Barca nie wykorzystała okresów lepszej gry. Co nie zmienia faktu, że karny to dość dobra okazja i powinna Barca taką mieć.

Panie Gaizka nie da się ukryć.