Ter Stegen: Zawsze jest coś do poprawy, również z mojej strony

Julia Cicha

10 lutego 2019, 23:29

Marca

17 komentarzy

Marc-André ter Stegen był jednym z bohaterów spotkania Barcelony z Athletikiem. Po końcowym gwizdku sędziego bramkarz odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Mecz: Zawsze jest coś do poprawy. Trzeba dobrze przeanalizować spotkanie. Rywale grali dobrym pressingiem w pierwszej połowie i przez to skomplikowali nam życie. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, ale remis jest sprawiedliwy.

Zmęczenie: Być może byliśmy zmęczeni, luty jest trudnym miesiącem. Teraz odpoczniemy dzień lub dwa i dalej będziemy walczyć o wszystkie trofea. Byliśmy skoncentrowali i chcieliśmy wygrać, wiedzieliśmy, że będzie trudno. Musimy zrobić krok do przodu.

Jego postawa: Nie wiem, czy byłem najlepszy, staram się robić jak najwięcej. Dziś dobrze zagraliśmy w obronie. Zawsze jest coś do poprawienia, również z mojej strony. Jestem jednak zadowolony z mojej gry.

Parady: Strzały Susaety i Williamsa trzeba było obronić, to ważne parady. Dodają mi pewności siebie. Rozegraliśmy dobry mecz, jestem zadowolony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobrze że „niemiaszek” wywalczył sobie miejsce w składzie w klubowych biurach...
Mam nadzieję że tym którzy tak po nim jechali przynajmniej jest teraz głupio.

Najfajniejszy Niemiec :)
konto usunięte

Wow. Brawo ter Segen. Man of the Match. Takie obrony ze ocena 9/10 sie nalezy... pokazal dlaczego jest w Barcie. Wspanialy wybor naszej ekipy jak go wybierali.... ufff.

Neuer od początku zeszłego sezonu chodzi tylko w brązowych spodniach, ale po dzisiejszym meczu wszystkie spodnie w innych kolorach wylądują w bawarskich odpowiednikach kontenerach PCK.

Ther Stegen niczym Slawek Szmal bronił dziś te strzały. Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie który powinien być numerem jeden w reprezentacji . Niestety pewien pan co w czasie meczu grzebie tam gdzie nie trzeba tym bardziej publicznie tego nie rozumie...

Dzięki Ten Stegen zdobyłeś ten punkt, mimo że Valverde robił co mógł

Jest coraz lepiej.
Poprzednie mecze:
2:2
1:1
dziś 0:0
Następny mecz.... -1:-1 czyli Chyba Ter Stegen gola na remis w ostatniej minucie wpakuje

Ale z tym "rozegraliśmy dobry mecz" to go poniosło delikatnie, on co prawda rozegrał znakomity mecz, ale reszta prezentowała się fatalnie i nie ma co zakrzywiać rzeczywistości.

Bardzo go lubię i podziwiam, nie wiem czy zauważyliście ale Marc nigdy nie krzyczy na obrońców zawsze jest spokojny

Marc to jest najwyższa klasa :)
Szacunek za uratowanie tego remisu.